Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo karlovačke županije 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Limači A
Limačice A
Limači B
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadeti -27
B004
158
6
PATRICIJO ŠNAJDER (OGULIN)
159
11
KRISTIJAN KARABOGDAN (TKD KAR)
100
JOSIP NIKŠIĆ (TKD KAR)
B022
159
33
KRISTIJAN KARABOGDAN (TKD KAR)
100
13
JOSIP NIKŠIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. KRISTIJAN KARABOGDAN, Karlovac
2. JOSIP NIKŠIĆ, Karlovac
3. PATRICIJO ŠNAJDER, Ogulin
3. ----
Mlađi kadeti -30
B005
183
14
ENNIO PLANINAC (TKD PRA)
77
2
DAVID CINDRIĆ (TKDDRHR)
B006
14
15
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
90
10
MARKO MESIĆ (BAN-PAN)
B023
183
2
ENNIO PLANINAC (TKD PRA)
14
15
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
Medalists
1. KARLO BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
2. ENNIO PLANINAC, TK Prana Karlovac
3. MARKO MESIĆ, BANIJA PANDAS
3. DAVID CINDRIĆ, DUGA RESA
Mlađi kadeti -33
B007
12
4
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
82
11
DUJE HALAR (TKDDRHR)
22
MIHAEL TRNOKOP (TKD PRA)
B024
82
12
DUJE HALAR (TKDDRHR)
22
9
MIHAEL TRNOKOP (TKD PRA)
Medalists
1. DUJE HALAR, DUGA RESA
2. MIHAEL TRNOKOP, TK Prana Karlovac
3. JAKOV ŽILIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
Mlađi kadeti -36
B017
152
0
LUKA VUKOVIĆ (BAN-PAN)
157
0
MARKO FIČKO (BAN-PAN)
Medalists
1. MARKO FIČKO, BANIJA PANDAS
2. LUKA VUKOVIĆ, BANIJA PANDAS
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -39
B018
184
7
TONI SPUDIĆ (TKD PRA)
185
2
DUJE MATULIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. TONI SPUDIĆ, TK Prana Karlovac
2. DUJE MATULIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -43
B008
138
2
LUKA VUKIĆ (TKD KAR)
79
4
IVAN SESTRIĆ (TKDDRHR)
163
ČORAK GABRIJEL (TKD PRA)
B025
79
0
IVAN SESTRIĆ (TKDDRHR)
163
2
ČORAK GABRIJEL (TKD PRA)
Medalists
1. ČORAK GABRIJEL, TK Prana Karlovac
2. IVAN SESTRIĆ, DUGA RESA
3. LUKA VUKIĆ, Karlovac
3. ----
Mlađi kadeti +51
B019
69
3
IVAN BATARILOVIĆ (TKD PRA)
93
2
FRAN KURI (BAN-PAN)
Medalists
1. IVAN BATARILOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. FRAN KURI, BANIJA PANDAS
3. ----
3. ----