Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniori
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Male olimpijke B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kick (ženski) -1 (2006, 2007)
Kick (ženski) -2 (2008, 2009)
Kick (ženski) -3 (2010, 2011)
Kick (ženski) -4 (2012, 2013)
Kick (ženski) -3 (2010, 2011)
E053
356
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
326
0
MAJA GOLUBIĆ (S.SOKOL)
344
IVA AŠČIĆ (KAPELŠČ)
41
LANA KNEŽEVIĆ (NA)
198
LUKA ŠOŠTARIĆ HORVAT (MAKSMR)
42
PETRA NOGIĆ (NA)
197
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
347
JANA SOVEC (KAPELŠČ)
84
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
E054
241
0
TAMARA SVEČNJAK (LEKENIK)
323
0
ERIKA MALENICA (S.SOKOL)
199
LUNA ŠOŠTARIĆ HORVAT (MAKSMR)
348
LUCIJA DOMITREK (KAPELŠČ)
88
HANA TOT (MAKSMR)
40
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
85
FRANKA HADJIĆ (MAKSMR)
351
ALMA BELJAK (KAPELŠČ)
24
VIKTORIA VITA MILJAK (ZELINA)
E055
356
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
344
0
IVA AŠČIĆ (KAPELŠČ)
E056
41
0
LANA KNEŽEVIĆ (NA)
198
0
LUKA ŠOŠTARIĆ HORVAT (MAKSMR)
E057
42
0
PETRA NOGIĆ (NA)
197
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
E058
347
0
JANA SOVEC (KAPELŠČ)
84
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
E059
241
0
TAMARA SVEČNJAK (LEKENIK)
199
0
LUNA ŠOŠTARIĆ HORVAT (MAKSMR)
E060
348
0
LUCIJA DOMITREK (KAPELŠČ)
88
0
HANA TOT (MAKSMR)
E061
40
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
85
0
FRANKA HADJIĆ (MAKSMR)
E062
351
0
ALMA BELJAK (KAPELŠČ)
24
0
VIKTORIA VITA MILJAK (ZELINA)
E063
356
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
41
0
LANA KNEŽEVIĆ (NA)
E064
197
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
347
0
JANA SOVEC (KAPELŠČ)
E065
241
0
TAMARA SVEČNJAK (LEKENIK)
348
0
LUCIJA DOMITREK (KAPELŠČ)
E066
40
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
24
0
VIKTORIA VITA MILJAK (ZELINA)
E067
356
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
197
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
E068
241
0
TAMARA SVEČNJAK (LEKENIK)
40
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
E069
197
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
241
0
TAMARA SVEČNJAK (LEKENIK)
Osvajači medalja
1. LEONARDA BUDAK, MAKSIMIR
2. TAMARA SVEČNJAK, Lekenik
3. LAURA KOZIĆ, Jastreb
3. TENA-ILONA JUKIĆ, Taekwondo klub Našice