Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. Zelingrad Open i 1. Zelingrad Para Taekwondo Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
DONAT
DUGO SELO
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
RUGVICA
SUŠAK
Taekwondo klub Hnusta
Taekwondo klub Našice
TK TRNJE
TKOI Kukkiwon Zagreb
TKOI Terapija
TKOI URIHO
ZELINGRAD
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje +51
Kadeti A -53
Juniori -51
Male olimpijke A -22
Male olimpijke A -30
Mlađi kadeti -33
A001
57
6
LUKA KRALJ (ZELINA)
108
8
MATEJ ŠAPINA (RUG)
143
TIN VIDAS (TKSUŠAK)
165
TOMO JAJČAN (TKDDS)
176
FILIP TOMAŠIĆ (TKSUŠAK)
A010
108
21
MATEJ ŠAPINA (RUG)
143
2
TIN VIDAS (TKSUŠAK)
A011
165
11
TOMO JAJČAN (TKDDS)
176
6
FILIP TOMAŠIĆ (TKSUŠAK)
A021
108
27
MATEJ ŠAPINA (RUG)
165
11
TOMO JAJČAN (TKDDS)
Medalists
1. MATEJ ŠAPINA, RUGVICA
2. TOMO JAJČAN, DUGO SELO
3. TIN VIDAS, SUŠAK
3. FILIP TOMAŠIĆ, SUŠAK
Mlađe kadetkinje -27
A013
79
0
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
84
0
PAOLA JURANIĆ (TKSUŠAK)
Medalists
1. PAOLA JURANIĆ, SUŠAK
2. LEA TUKIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -33
A005
81
4
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
56
26
UNA BIŠĆEVIĆ (ZELINA)
A007
70
14
EMA FILA (MAKSMR)
137
4
ZARA ŽAGAR (TKSUŠAK)
A017
56
4
UNA BIŠĆEVIĆ (ZELINA)
70
25
EMA FILA (MAKSMR)
Medalists
1. EMA FILA, MAKSIMIR
2. UNA BIŠĆEVIĆ, ZELINGRAD
3. ZARA ŽAGAR, SUŠAK
3. LEONARDA BUDAK, MAKSIMIR
Mlađe kadetkinje -36
A006
154
15
LANA KRIŽEVIĆ (TKSUŠAK)
184
21
LUCIJA FILIPOVIĆ (ZELINA)
Medalists
1. LUCIJA FILIPOVIĆ, ZELINGRAD
2. LANA KRIŽEVIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -39
A008
86
22
LUCIJA DUNDOVIĆ (TKSUŠAK)
40
2
ANA ŠIMIĆ (NA)
138
SARA LAZAREVIĆ (TKSUŠAK)
A019
86
12
LUCIJA DUNDOVIĆ (TKSUŠAK)
138
26
SARA LAZAREVIĆ (TKSUŠAK)
Medalists
1. SARA LAZAREVIĆ, SUŠAK
2. LUCIJA DUNDOVIĆ, SUŠAK
3. ANA ŠIMIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ----
Mlađe kadetkinje +51
A014
181
23
NIKA JAKOVAC (TKSUŠAK)
65
2
SARAH MILJAK (ZELINA)
Medalists
1. NIKA JAKOVAC, SUŠAK
2. SARAH MILJAK, ZELINGRAD
3. ----
3. ----
Kadeti A -53
A025
164
20
MATIJA BERTEK (TKDDS)
117
23
DORIAN CRLJENKO (TKSUŠAK)
Medalists
1. DORIAN CRLJENKO, SUŠAK
2. MATIJA BERTEK, DUGO SELO
3. ----
3. ----
Juniori -51
A034
118
31
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
157
52
SREĆKO ZDUNIĆ (TKDDS)
Medalists
1. SREĆKO ZDUNIĆ, DUGO SELO
2. LEON ŽAGAR, SUŠAK
3. ----
3. ----
Male olimpijke A -22
B040
54
34
SOFIJA VIZINTIN (ZELINA)
88
14
ELA TOMAŠIĆ (TKSUŠAK)
Medalists
1. SOFIJA VIZINTIN, ZELINGRAD
2. ELA TOMAŠIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----
Male olimpijke A -30
B041
38
14
PETRA KNIHA (NA)
122
4
EMA VIDAS (TKSUŠAK)
Medalists
1. PETRA KNIHA, Taekwondo klub Našice
2. EMA VIDAS, SUŠAK
3. ----
3. ----