Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
2. Zelingrad Open i 1. Zelingrad Para Taekwondo Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
DONAT
DUGO SELO
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
RUGVICA
SUŠAK
Taekwondo klub Hnusta
Taekwondo klub Našice
TK TRNJE
TKOI Kukkiwon Zagreb
TKOI Terapija
TKOI URIHO
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje +51
Kadeti A -53
Juniori -51
Male olimpijke A -22
Male olimpijke A -30
Mlađi kadeti -33
A001
57
6
LUKA KRALJ (ZELINA)
108
8
MATEJ ŠAPINA (RUG)
143
TIN VIDAS (TKSUŠAK)
165
TOMO JAJČAN (TKDDS)
176
FILIP TOMAŠIĆ (TKSUŠAK)
A010
108
21
MATEJ ŠAPINA (RUG)
143
2
TIN VIDAS (TKSUŠAK)
A011
165
11
TOMO JAJČAN (TKDDS)
176
6
FILIP TOMAŠIĆ (TKSUŠAK)
A021
108
27
MATEJ ŠAPINA (RUG)
165
11
TOMO JAJČAN (TKDDS)
Osvajači medalja
1. MATEJ ŠAPINA, RUGVICA
2. TOMO JAJČAN, DUGO SELO
3. TIN VIDAS, SUŠAK
3. FILIP TOMAŠIĆ, SUŠAK
Mlađe kadetkinje -27
A013
79
0
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
84
0
PAOLA JURANIĆ (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. PAOLA JURANIĆ, SUŠAK
2. LEA TUKIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -33
A005
81
4
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
56
26
UNA BIŠĆEVIĆ (ZELINA)
A007
70
14
EMA FILA (MAKSMR)
137
4
ZARA ŽAGAR (TKSUŠAK)
A017
56
4
UNA BIŠĆEVIĆ (ZELINA)
70
25
EMA FILA (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. EMA FILA, MAKSIMIR
2. UNA BIŠĆEVIĆ, ZELINGRAD
3. ZARA ŽAGAR, SUŠAK
3. LEONARDA BUDAK, MAKSIMIR
Mlađe kadetkinje -36
A006
154
15
LANA KRIŽEVIĆ (TKSUŠAK)
184
21
LUCIJA FILIPOVIĆ (ZELINA)
Osvajači medalja
1. LUCIJA FILIPOVIĆ, ZELINGRAD
2. LANA KRIŽEVIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -39
A008
86
22
LUCIJA DUNDOVIĆ (TKSUŠAK)
40
2
ANA ŠIMIĆ (NA)
138
SARA LAZAREVIĆ (TKSUŠAK)
A019
86
12
LUCIJA DUNDOVIĆ (TKSUŠAK)
138
26
SARA LAZAREVIĆ (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. SARA LAZAREVIĆ, SUŠAK
2. LUCIJA DUNDOVIĆ, SUŠAK
3. ANA ŠIMIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ----
Mlađe kadetkinje +51
A014
181
23
NIKA JAKOVAC (TKSUŠAK)
65
2
SARAH MILJAK (ZELINA)
Osvajači medalja
1. NIKA JAKOVAC, SUŠAK
2. SARAH MILJAK, ZELINGRAD
3. ----
3. ----
Kadeti A -53
A025
164
20
MATIJA BERTEK (TKDDS)
117
23
DORIAN CRLJENKO (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. DORIAN CRLJENKO, SUŠAK
2. MATIJA BERTEK, DUGO SELO
3. ----
3. ----
Juniori -51
A034
118
31
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
157
52
SREĆKO ZDUNIĆ (TKDDS)
Osvajači medalja
1. SREĆKO ZDUNIĆ, DUGO SELO
2. LEON ŽAGAR, SUŠAK
3. ----
3. ----
Male olimpijke A -22
B040
54
34
SOFIJA VIZINTIN (ZELINA)
88
14
ELA TOMAŠIĆ (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. SOFIJA VIZINTIN, ZELINGRAD
2. ELA TOMAŠIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----
Male olimpijke A -30
B041
38
14
PETRA KNIHA (NA)
122
4
EMA VIDAS (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. PETRA KNIHA, Taekwondo klub Našice
2. EMA VIDAS, SUŠAK
3. ----
3. ----