Selected tournament: Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje

DISPLAY TYPE
 

Fights

Poomsae

SPORTSKA BORBA (419)

Limači -23

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. MARKO ALEKSOVSKI - butel
  • CROATIA
  • 2. MARKO LOVRETIĆ - Sajnami
  • CROATIA
  • 3. NOA TRBOJEVIĆ - Panda Karlovac Team

Limači -25

    CROATIA
  • 1. JOSIP JAKARA - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 2. LOVRO SMRKIĆ - METALAC
  • CROATIA
  • 3. LUCAS ŽIVKOVIĆ - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 4. LUKAS MARKOVIĆ - Panda Karlovac Team

Limači -27

    CROATIA
  • 1. ANDRO GOJČETA - METALAC
  • CROATIA
  • 2. BORNA MAGDALENIĆ - VRBOVEC
  • CROATIA
  • 3. DANIEL SEKO - Jastreb
  • CROATIA
  • 4. DAVID BAJZEK - Pantera
  • CROATIA
  • 5. KARLO KOMADINA VUKŠIĆ - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 6. LUKA PIEVAC - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 7. MARKO GOJAK - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 8. RENE JANDROKOVIĆ - Radnik
  • CROATIA
  • 9. STJEPAN KLANFAR - METALAC

Limači -30

    CROATIA
  • 1. FRAN JEREN - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 2. HRVOJE SABLJAK - Plitvice
  • CROATIA
  • 3. IVANO BRLIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 4. JAKOV CESAR - Rugvica
  • CROATIA
  • 5. JAKOV PENDELJ - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 6. TOMA ĆUK - TK ENERGY

Limači -33

    CROATIA
  • 1. FRANKO ŠEPAROVIĆ - Forteca Korčula
  • CROATIA
  • 2. KARLO KRALJ - Pantera
  • CROATIA
  • 3. LUCAS ŠKRAVAN - TK Pisarovina
  • CROATIA
  • 4. ŠIMUN KOSTELAC - OTOČAC

Limači -36

    CROATIA
  • 1. FRAN ČOSIĆ - TK Prana Karlovac
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. JOVAN SPASOVSKI - butel
  • CROATIA
  • 3. SVEN NIKOLIĆ - Tigar Zagreb

Limači -40

    CROATIA
  • 1. DOMINIK MIHALJEVIĆ - Sajnami
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. LUKA USEVSKI - butel
  • CROATIA
  • 3. MAX POZNIĆ - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 4. TEO KRŠINIĆ - Panda Karlovac Team

Limači +40

Limačice -23

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA KADRIC - Zeljeznicar
  • HUNGARY
  • 2. DIZMATSEK HANNA - Taekwondo Fanatics
  • CROATIA
  • 3. IVONA ANIĆ - OTOČAC
  • CROATIA
  • 4. PAULA TERZIĆ - DUGO SELO

Limačice -25

    CROATIA
  • 1. ANJA BUREŠ - Plitvice
  • CROATIA
  • 2. JOSIPA DUJMOVIĆ - OTOČAC
  • HUNGARY
  • 3. KISS LAURA - Taekwondo Fanatics
  • CROATIA
  • 4. NIKA KORUNIĆ - Forteca Korčula
  • CROATIA
  • 5. RAFAELA ŠIMATOVIĆ - OTOČAC
  • CROATIA
  • 6. SONJA EREMIĆ - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 7. VERONIKA BARIĆ - Panda Karlovac Team

Limačice -27

    SLOVENIA
  • 1. BALJAK KIARA - ORIENT TKD
  • CROATIA
  • 2. EVA VIDAK - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 3. LEONA STILINOVIĆ - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 4. MARE MIHOČEVIĆ - METALAC

Limačice -30

    CROATIA
  • 1. ADRIJANA MARINCEL - OTOČAC
  • CROATIA
  • 2. HELENA LOVRIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 3. JULIJA OREŠKOVIĆ - OTOČAC
  • CROATIA
  • 4. LOTA RAKIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 5. MARTINA KOVAČIĆ - OTOČAC
  • CROATIA
  • 6. MIA NIKOLIĆ - Plitvice

Limačice -33

    CROATIA
  • 1. ANA ŠOŠTARIĆ - Medvedgrad
  • SLOVENIA
  • 2. ASHLEY ROSE CHERIF - ORIENT TKD
  • CROATIA
  • 3. DORA JURKOVIĆ - OTOČAC
  • SLOVENIA
  • 4. GVOZDEN TAMARA - ORIENT TKD
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA DIZDAR - Tigar Zagreb
  • FYR OF MACEDONIA
  • 6. RINA GASI - butel
  • FYR OF MACEDONIA
  • 7. VEDRANA TUNDESKI - butel

Limačice -36

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJRA KADRIC - Zeljeznicar
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. MILA PETROVA - butel

Limačice -40

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMNA SAMIC - Zeljeznicar
  • CROATIA
  • 2. DANICA RAMLJAK - Plitvice
  • CROATIA
  • 3. KARMEN ŽANIĆ - TK ENERGY
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA BUKOVAC - OTOČAC
  • CROATIA
  • 5. NIKA JOZIĆ - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 6. TENA ZANOŠKI - Čigra

Limačice +40

Mlađi kadeti A -24

Mlađi kadeti A -27

    CROATIA
  • 1. BILAL KHALAF - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 2. NIKOLA HINIĆ - Medvedgrad

Mlađi kadeti A -30

Mlađi kadeti A -33

    CROATIA
  • 1. AZZEDIN KHALAF - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 2. DAVOR VUKMAN - Jastreb
  • CROATIA
  • 3. FRAN DŽOLAN - Jastreb
  • CROATIA
  • 4. LUKA HRASTIĆ - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 5. MIHAEL KRALJ - Pantera

Mlađi kadeti A -36

    CROATIA
  • 1. BOJAN DINKOVIĆ - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 2. BRUNO MAJER - Jastreb
  • SLOVENIA
  • 3. JAKOB KASTELIC - TKD klub Kang
  • CROATIA
  • 4. KARLO BOŠNJAK - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 5. NIKO JURIŠIĆ - Pantera
  • CROATIA
  • 6. TEO MATKOVIĆ - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 7. VITO HOLJEVAC - Jastreb

Mlađi kadeti A -39

    SLOVENIA
  • 1. ENEJ GAČNIK - DRAGON
  • CROATIA
  • 2. JAKOV ŽILIĆ - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 3. JOSIP LELJAK-ŽMALEC - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 4. LUKA BREZOVEC - Radnik
  • CROATIA
  • 5. PATRIK KOLAKOVIĆ - Bistra
  • CROATIA
  • 6. SEBASTIAN BIELEN - Pantera
  • CROATIA
  • 7. TIN DRAGAŠEVIĆ - Radnik
  • SLOVENIA
  • 8. UROŠ ZARIĆ - ORIENT TKD

Mlađi kadeti A -43

    CROATIA
  • 1. MIHAEL NIKOLIĆ - Radnik
  • CROATIA
  • 2. MUSTAFA ALSATTUF - Panda Karlovac Team
  • SLOVENIA
  • 3. NIK HROVAT VIDMAR - TKD klub Kang

Mlađi kadeti A -47

    SLOVENIA
  • 1. MARTIN PRIJATELJ - TKD klub Kang
  • CROATIA
  • 2. MISLAV KORNET - VRBOVEC

Mlađi kadeti A -51

    CROATIA
  • 1. IVAN VID GLAVAN - Dubrava
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MALIK SAMIC - Zeljeznicar

Mlađi kadeti A +51

Mlađe kadetkinje A -24

Mlađe kadetkinje A -27

Mlađe kadetkinje A -30

    CROATIA
  • 1. KLARA BOŠNJAK - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 2. NICOLE SEKO - Jastreb

Mlađe kadetkinje A -33

    CROATIA
  • 1. BUGA BIELEN - Pantera
  • CROATIA
  • 2. ELENA KATIČIĆ - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 3. KAJA KRANJC - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 4. KARLA BABIC - METALAC
  • CROATIA
  • 5. LENA MIHIC - Pantera
  • CROATIA
  • 6. MARA BLEČIĆ - Novi Zagreb
  • CROATIA
  • 7. NIKA PETRIĆ - Panda Karlovac Team
  • SLOVENIA
  • 8. NIKOLINA ZARIĆ - ORIENT TKD

Mlađe kadetkinje A -36

    CROATIA
  • 1. DORIS SPAJIĆ - Orion
  • CROATIA
  • 2. GABRIJELA HORVAT - Tigar Zagreb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HANA KADRIC - Zeljeznicar
  • CROATIA
  • 4. LANA GRZUNOV - DONAT
  • CROATIA
  • 5. MIRTA JANČIĆ - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 6. PETRA JURIŠIĆ - Orion

Mlađe kadetkinje A -39

    CROATIA
  • 1. ANA DJAKOVIĆ - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 2. EDITA DANON - Pantera
  • CROATIA
  • 3. GABRIJELA IKAČ - DONAT
  • CROATIA
  • 4. MIA DELIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 5. MIA PARANOS - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 6. MIA TEPIĆ - Dubrava
  • CROATIA
  • 7. REBECCA MRŽLJAK - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 8. TARA ROŽIĆ - TK Prana Karlovac

Mlađe kadetkinje A -43

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA ČUBRILO - METALAC
  • CROATIA
  • 2. MAGDALENA BARIĆ - Panda Karlovac Team

Mlađe kadetkinje A -47

Mlađe kadetkinje A -51

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LAJLA ĆEBO - VICTORY VOGOŠĆA
  • CROATIA
  • 2. MARIJA ŠPOLJAREC - DUGO SELO

Mlađe kadetkinje A +51

    CROATIA
  • 1. HEDA DESPOT - MARTIN GRAD
  • CROATIA
  • 2. MARIJA ŠPOLJAREC - DUGO SELO

Mlađi kadeti B -24

Mlađi kadeti B -27

    CROATIA
  • 1. BORNA ČARAKOVAC - Čigra
  • CROATIA
  • 2. KRISTIJAN BIĆANIĆ - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 3. RAFAEL GAJDEK - OTOČAC
  • CROATIA
  • 4. ŠIMUN BIŠČAN - TK Prana Karlovac

Mlađi kadeti B -30

    CROATIA
  • 1. DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. DIN HODŽIĆ - Pantera
  • CROATIA
  • 3. FRAN SMOLIĆ - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 4. GABRIEL CESAR - Rugvica
  • CROATIA
  • 5. GABRIJEL RAPČAN - Sajnami
  • HUNGARY
  • 6. JURAS-PALINKAS MARK - Taekwondo Fanatics
  • CROATIA
  • 7. LEONARDO MILANOVIĆ - VRBOVEC
  • CROATIA
  • 8. LUKA CELJAK - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 9. MARK MODRIĆ - Forteca Korčula
  • CROATIA
  • 10. MILE BREBERINA - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 11. PETAR MILAŠIN - Panda Karlovac Team

Mlađi kadeti B -33

    CROATIA
  • 1. ANDREJ-NIKO GRČEVIĆ - OTOČAC
  • CROATIA
  • 2. DARKO BUDIMČIĆ - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 3. FABIJAN KRZNARIĆ - Pantera
  • SLOVENIA
  • 4. FILIP ZUPANČIČ - TKD klub Kang
  • CROATIA
  • 5. FRANO STRAŽIČIĆ - Pantera
  • CROATIA
  • 6. JOSIP MAŽAR - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 7. TVRTKO ČARAKOVAC - Čigra

Mlađi kadeti B -36

    CROATIA
  • 1. ANDRO BUNČIĆ - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 2. LUKA SKALA - Pantera
  • CROATIA
  • 3. MIHAEL VISINSKI - Medvedgrad
  • SLOVENIA
  • 4. URBAN KALIŠEK - ORIENT TKD
  • SLOVENIA
  • 5. USMAN DINMUKHAMETLY - DRAGON

Mlađi kadeti B -39

    CROATIA
  • 1. ALEKS DAKIĆ - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 2. BORNA KORNET - VRBOVEC
  • CROATIA
  • 3. DINO KORLAT - DUGO SELO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. FARIS KATKIĆ - VICTORY VOGOŠĆA
  • CROATIA
  • 5. ISMAIL ŠEMSIDINI - TK Pisarovina
  • CROATIA
  • 6. JAN ZANOŠKI - Čigra
  • CROATIA
  • 7. LUKA DUKIĆ LUKAČ - Čigra
  • HUNGARY
  • 8. VARKONYI KENDE - Taekwondo Fanatics

Mlađi kadeti B -43

    CROATIA
  • 1. JOVAN BREBERINA - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 2. JURAJ STEPAN - TK Prana Karlovac
  • HUNGARY
  • 3. MAROSI MILAN - Taekwondo Fanatics
  • CROATIA
  • 4. TONI RAOS - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 5. VUK BAJIĆ - Olympic Knin

Mlađi kadeti B -47

    CROATIA
  • 1. ANTE BABIĆ SABO - Pantera
  • SLOVENIA
  • 2. DOMINIK GONČIN - ORIENT TKD
  • CROATIA
  • 3. JAKOV DUJMOVIĆ - OTOČAC
  • CROATIA
  • 4. PETAR JANDRIĆ - Plitvice

Mlađi kadeti B -51

    CROATIA
  • 1. GABRIEL SRBLJINOVIĆ - Radnik
  • CROATIA
  • 2. MARKO DIJANUŠ - Radnik

Mlađi kadeti B +51

    CROATIA
  • 1. ALEN HADŽIĆ - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL MARINCEL - OTOČAC
  • CROATIA
  • 3. ILIJA KOVAČEVIĆ - Sajnami
  • CROATIA
  • 4. LEO PERGEGAJ - Forteca Korčula
  • CROATIA
  • 5. LOVRO BROZINČEVIĆ - Plitvice
  • CROATIA
  • 6. MICHAEL NERENDIĆ - Radnik
  • CROATIA
  • 7. NATKO VEČEK - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 8. STJEPAN MLINAR - Orion

Mlađe kadetkinje B -24

    CROATIA
  • 1. CVITA KALINIĆ - METALAC
  • CROATIA
  • 2. DORA BELAVIĆ - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 3. LARA ŠALAMON - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 4. ROZIN ABDO - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 5. TIA SMOLIĆ - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 6. VITA-KATJA GRČEVIĆ - OTOČAC

Mlađe kadetkinje B -27

    CROATIA
  • 1. DORA DORČIĆ - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 2. FRANKA AHAC - METALAC
  • CROATIA
  • 3. IVA KATINIĆ - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 4. LANA DUBRAVČIĆ - OTOČAC
  • CROATIA
  • 5. MIA MATKOVIĆ - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 6. TARA CVITAK - TK Prana Karlovac

Mlađe kadetkinje B -30

    CROATIA
  • 1. EMA GROŠIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. IRIS KORUNIĆ - Forteca Korčula
  • CROATIA
  • 3. KLARA BRKIĆ - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 4. LEA ROKOVIĆ - VRBOVEC
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA JAKARA - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 6. MIA MIKŠIK - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 7. NIKA BAJZEK - Pantera

Mlađe kadetkinje B -33

    CROATIA
  • 1. ELENA ILEKOVIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. HANA PAVLOVIĆ - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 3. KIARA HRDAN - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 4. MIA GOGIĆ - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 5. SARA MIHOČINEC - Jastreb
  • CROATIA
  • 6. TENA BREZAK - Bistra
  • CROATIA
  • 7. TINA SULE - METALAC
  • CROATIA
  • 8. UNA BUIĆ - TK Prana Karlovac

Mlađe kadetkinje B -36

    CROATIA
  • 1. EVA MRAVINAC - OTOČAC
  • CROATIA
  • 2. IVA BUDIMIR - Pantera
  • CROATIA
  • 3. LANA BOROŠA JOVIĆ - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA BUDIMIR - Pantera
  • CROATIA
  • 5. MAJDA KIŠMETOVIĆ - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 6. SARA KADIĆ - DONAT
  • CROATIA
  • 7. SARA VLASTELICA - Pantera
  • CROATIA
  • 8. VITA KASUN - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 9. VITA MARIA TOMAC - Panda Karlovac Team

Mlađe kadetkinje B -39

    CROATIA
  • 1. DIANA BUKVAREVIĆ - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 2. GALA BOŽAJIĆ - DONAT
  • CROATIA
  • 3. GITA ŠANDL - Jastreb
  • CROATIA
  • 4. HEIDI IVAKOVIĆ - Bistra
  • CROATIA
  • 5. LANA JAKARA - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 6. LEONA JAKARA - Medvedgrad

Mlađe kadetkinje B -43

    CROATIA
  • 1. DORA SAVIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. DORA ŠKALJAC - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 3. FRANKA BOKAN - Čigra
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ILMA HADROVIĆ - VICTORY VOGOŠĆA
  • CROATIA
  • 5. LANA MEŠTROVIĆ - METALAC
  • CROATIA
  • 6. PAOLA VITA LONČARIĆ - Tigar Zagreb

Mlađe kadetkinje B -47

    CROATIA
  • 1. LARA TALAJIĆ - TK ENERGY
  • CROATIA
  • 2. LEONA GUŠTIN - Čigra
  • CROATIA
  • 3. LORENA FURDI - DONAT
  • CROATIA
  • 4. TENA MAGAZIN - Čigra

Mlađe kadetkinje B -51

    CROATIA
  • 1. HELENA DANIČIĆ - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 2. KARLA DIZDAR - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 3. NIKA ŠPEHAR - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 4. ROBERTA MIOČIĆ - Medvedgrad

Mlađe kadetkinje B +51

    CROATIA
  • 1. DORA TRSTENJAK - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 2. ENA KUŠEC - Radnik
  • CROATIA
  • 3. LARA KLEŠIN - Medvedgrad
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MERJEM KALJANAC - VICTORY VOGOŠĆA
  • CROATIA
  • 5. NORA GRACIN - TK ENERGY

Kadeti -33

    CROATIA
  • 1. JOSIP NIKŠIĆ - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 2. MIHAEL KRALJ - Pantera
  • CROATIA
  • 3. STRAHINJA PANJKOVIĆ - Plitvice

Kadeti -37

    CROATIA
  • 1. AHMAD ABDO - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 2. FILIP ERVAĆINOVIĆ - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 3. KRISTIJAN KARABOGDAN - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 4. LEON KLANFAR - Bistra
  • CROATIA
  • 5. MAROJE DEVERNAY - Pantera
  • CROATIA
  • 6. MATEJ MATIĆ - Dubrava
  • CROATIA
  • 7. ROBERT RAIĆ - Jastreb

Kadeti -41

    CROATIA
  • 1. DINO VRBAN - Bistra
  • CROATIA
  • 2. FRAN ŠIMUNOVIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 3. MIHAEL TRNOKOP - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 4. MOHAMMED KHALAF - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 5. VID BILIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 6. VITO RAKIĆ - Jastreb

Kadeti -45

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. ANDREJ VASILEVSKI - butel
  • CROATIA
  • 2. ANDRIJA VRBANAC - Jastreb
  • CROATIA
  • 3. KARLO HOLJEVIĆ - Pantera
  • CROATIA
  • 4. LEON SENICIC - Bistra
  • CROATIA
  • 5. LUKA MATEJ ŠARAC - Čigra
  • CROATIA
  • 6. MARKO FIČKO - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 7. MATEJ STOJAK - Olympic Knin

Kadeti -49

    SLOVENIA
  • 1. AYYUB SUJESINOV - DRAGON
  • CROATIA
  • 2. BORNA VURAIĆ JOVETIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 3. BRUNO HAMPOVČAN - Dubrava
  • SLOVENIA
  • 4. JAKA BABIĆ - SPARTA
  • CROATIA
  • 5. JOSIP KATANUŠIĆ - Imotski
  • CROATIA
  • 6. LUKŠA KOLEGA - Čigra
  • CROATIA
  • 7. MARINO MATIĆ - Dubrava
  • SLOVENIA
  • 8. MIHA VARŽIČ - SPARTA
  • CROATIA
  • 9. PATRICK KARABOGDAN - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 10. ROKO NIKOLIĆ - TK ENERGY
  • CROATIA
  • 11. VIKTOR RANOGAJEC - Jastreb

Kadeti -53

    CROATIA
  • 1. ANDREJ PERIĆ - Imotski
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO ŠNAJDER - Ogulin
  • CROATIA
  • 3. BORNA DUJIĆ - Sajnami
  • FYR OF MACEDONIA
  • 4. FILIP BLAZEVSKI - butel
  • CROATIA
  • 5. GRGUR ŠARIĆ - Sajnami
  • CROATIA
  • 6. JOSIP ŠARIĆ - Sajnami
  • CROATIA
  • 7. SVEN KOLEVSKI - Jastreb
  • CROATIA
  • 8. TIN REZO - Orion

Kadeti -57

    CROATIA
  • 1. LEON JOSIPOVIĆ - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 2. MATEJ BALJAK - Pantera
  • SLOVENIA
  • 3. MIHA KOVAČEC - SPARTA
  • CROATIA
  • 4. PETAR STURZ VUJADINOVIĆ - METALAC
  • CROATIA
  • 5. SVEN HORVAT - Tigar Zagreb
  • SLOVENIA
  • 6. UMAR DINMUKHAMETLY - DRAGON

Kadeti -61

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANDREJ RADEVIĆ - Zeljeznicar
  • CROATIA
  • 2. FILIP KRNJAIĆ - Dubrava
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HASAN HADROVIĆ - VICTORY VOGOŠĆA
  • CROATIA
  • 4. MAURO KRITOVAC - METALAC
  • CROATIA
  • 5. ROKO GULIN - Jastreb

Kadeti -65

    CROATIA
  • 1. ANTE HOLJEVAC - TKD BRINJE
  • CROATIA
  • 2. BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC - Pantera
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. DARKO GEORGIEVSKI - butel

Kadeti +65

    CROATIA
  • 1. IVAN LINIĆ - TKD BRINJE
  • CROATIA
  • 2. OSCAR KOVAČIĆ - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 3. PETAR MARIĆ - DUGO SELO

Kadetkinje -29

Kadetkinje -33

    CROATIA
  • 1. DORA SAMARZIJA - Pantera
  • CROATIA
  • 2. DOROTEA JESIH - Čigra

Kadetkinje -37

    CROATIA
  • 1. DORA BRAČUN - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 2. MIA SZITA - Dubrava
  • CROATIA
  • 3. SOFIJA HINIĆ - Medvedgrad

Kadetkinje -41

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ESMA RAMIĆ - VICTORY VOGOŠĆA
  • CROATIA
  • 2. JANA BLEČIĆ - Novi Zagreb
  • CROATIA
  • 3. LARA TUŠKAN - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA KALIĆ - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 5. PETRA JERKOVIĆ - Imotski
  • CROATIA
  • 6. SARA PEJNOVIĆ - Panda Karlovac Team

Kadetkinje -44

    CROATIA
  • 1. EMA BRNARDIĆ - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 2. EMA DELIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 3. IVA STRAZICIC - Pantera
  • CROATIA
  • 4. JANA LACKOVIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 5. MAGDALENA KOLARIĆ - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 6. MARCELA SIPIC - METALAC
  • CROATIA
  • 7. NINA ŠKET - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 8. PETRA GUDELJ - Imotski
  • CROATIA
  • 9. REA KONJEVIĆ - Fox

Kadetkinje -47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMINA HAJDARPAŠIĆ - VICTORY VOGOŠĆA
  • CROATIA
  • 2. DANIELA IVKOŠIĆ - Imotski
  • CROATIA
  • 3. LAURA POSLON - Rugvica
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA ŠUTO - Imotski
  • CROATIA
  • 5. PATRICIJA PAHANIĆ - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 6. PETRA MARIĆ - Olympic Knin
  • CROATIA
  • 7. SARA CVITAK - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 8. STELA SPAJIĆ - Orion
  • CROATIA
  • 9. STELLA MRŽLJAK - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 10. VIKTORIJA OSLOVAR - Fox

Kadetkinje -51

    SLOVENIA
  • 1. ALEŠA GAČNIK - DRAGON
  • CROATIA
  • 2. DORA VUKIĆ - Čigra
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. EMA CEBO - Zeljeznicar
  • CROATIA
  • 4. IDA KURDIJA - Novi Zagreb
  • CROATIA
  • 5. LEA OPARNICA - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 6. LEONA MALTARSKI - Čigra
  • CROATIA
  • 7. NATALI TADIĆ - Imotski
  • CROATIA
  • 8. NIKA ČULO - Orion
  • CROATIA
  • 9. NIKOLINA HREBAC - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 10. OZANA RADIC - METALAC

Kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. DALIJA BUNČIĆ - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 2. ĐURĐA RADULOVIĆ - Olympic Knin
  • CROATIA
  • 3. ESTER MRŽLJAK - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 4. GABRIJELA RODIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 5. LEA KOSTIĆ - Olympic Knin
  • CROATIA
  • 6. LEONA MAJIĆ - Škorpion Zagreb
  • CROATIA
  • 7. MIHAELA MOLNAR - Jastreb
  • CROATIA
  • 8. TARA MARINIĆ - Novi Zagreb
  • CROATIA
  • 9. TINA ŠAKIĆ - Imotski
  • CROATIA
  • 10. VALENTINA BOLJEŠIĆ - TKD BRINJE

Kadetkinje -59

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EMA KURIĆ - Zeljeznicar
  • CROATIA
  • 2. HANA ŠUKURICA - Čigra
  • CROATIA
  • 3. HELENA MILIČIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 4. IVONA FERENAC - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 5. IVONA JELIĆ - Olympic Knin
  • CROATIA
  • 6. MARTA MERKAŠ - Jastreb
  • SLOVENIA
  • 7. NUŠA ŠABIĆ - DRAGON

Kadetkinje +59

    CROATIA
  • 1. ANJA KRSTINIĆ - Novi Zagreb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMINA HAJDARPAŠIĆ - VICTORY VOGOŠĆA
  • CROATIA
  • 3. MAJA MAČEK - Jastreb
  • CROATIA
  • 4. MATEA ŠOLIĆ - TK ENERGY
  • CROATIA
  • 5. NELA LASAN - Pantera
  • CROATIA
  • 6. SARA BROZINČEVIĆ - Plitvice
  • CROATIA
  • 7. SARA TOLIĆ - Imotski
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. UMA BIĐEVIĆ - VICTORY VOGOŠĆA

Juniori -45

Juniori -48

Juniori -51

Juniori -55

    CROATIA
  • 1. MATUZIĆ LUCIO - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 2. TONI RASONJA - Radnik

Juniori -59

    CROATIA
  • 1. ANTONIO DRAGUN - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. JOSIP ŠNAJDER - Ogulin
  • CROATIA
  • 3. MARKO BREKALO - Orion
  • CROATIA
  • 4. MOHAMMED AL FAHEL - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 5. SREĆKO ZDUNIĆ - Pantera

Juniori -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADVAN GACKIĆ - Zeljeznicar
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. FARIS KORJENIC - Zeljeznicar
  • CROATIA
  • 3. FILIP KUŠEC - Radnik
  • SLOVENIA
  • 4. MUSA DINMUKHAMETLY - DRAGON
  • CROATIA
  • 5. PETAR FIČKO - Panda Karlovac Team

Juniori -68

    CROATIA
  • 1. MARTIN ŠTEFANAC - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 2. PETAR PILJA - Jastreb

Juniori -73

    CROATIA
  • 1. ĐORĐE BUNČIĆ - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 2. LATKOVIĆ IVAN - TK Prana Karlovac

Juniori -78

Juniori +78

    CROATIA
  • 1. JAN MAŠINOVIĆ - Panda Karlovac Team
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. NIKOLA KJOKOROVSKI - butel

Juniorke -42

Juniorke -44

Juniorke -46

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. FROSINA RAEVSKA - butel
  • CROATIA
  • 2. STELLA VIDOVIĆ - Olympic Knin

Juniorke -49

    CROATIA
  • 1. GABRIELA JERKOVIĆ - Imotski
  • SLOVENIA
  • 2. LUNA ŠUC - DRAGON

Juniorke -52

    CROATIA
  • 1. ANĐELA BRNAS - Imotski
  • SLOVENIA
  • 2. DANAJA ŠKOFIC - DRAGON
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. IVA URDAREVIC - butel
  • CROATIA
  • 4. MAGDALENA LJUBIĆ - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 5. MERI TONKOVIĆ - Imotski
  • CROATIA
  • 6. SARA MARIČIĆ - Dubrava

Juniorke -55

    CROATIA
  • 1. DORA STRAŽIČIĆ - Pantera
  • CROATIA
  • 2. HANA IVANIŠ - Čigra
  • CROATIA
  • 3. HELENA DUJMIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 4. MARGARITA VUKIĆ - Dubrava
  • CROATIA
  • 5. MARTINA MILARDOVIĆ - Imotski
  • FYR OF MACEDONIA
  • 6. SANJA POPOVSKA - butel

Juniorke -59

    CROATIA
  • 1. BARBARA KISIĆ - METALAC
  • CROATIA
  • 2. MAREA VODOPIJA - Cobra
  • CROATIA
  • 3. MIHAELA FLANJAK - TKD BRINJE
  • CROATIA
  • 4. PATRICIJA PERIĆ - Škorpion Zagreb
  • CROATIA
  • 5. PETRA REBIĆ - Imotski
  • HUNGARY
  • 6. RAPOSA CSENGE - Taekwondo Fanatics
  • CROATIA
  • 7. STELLA SUBOTIĆ - Dubrava

Juniorke -63

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. ANASTASIJA VIDINSKA - butel
  • CROATIA
  • 2. LEA GRUBIŠIĆ - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 3. SARA HAMPOVČAN - Dubrava
  • CROATIA
  • 4. TEA TRUPKOVIĆ - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 5. VEDRANA VUKOŠIĆ PETROVIĆ - Jastreb

Juniorke -68

    SLOVENIA
  • 1. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ - ORIENT TKD
  • CROATIA
  • 2. KARLA KELLEK - Dubrava

Juniorke +68

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EJLA GORO - Zeljeznicar
  • CROATIA
  • 2. MARIJA KRZNARIĆ - Ogulin
  • CROATIA
  • 3. NIKOLINA MESIĆ - Jastreb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SUMEJA HALILOVIĆ - VICTORY VOGOŠĆA
KICK (93)

Indiv. kick - 2016 (M)

    CROATIA
  • 1. LEON STIPIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 2. TIN JANDROKOVIĆ - Radnik
  • CROATIA
  • 3. VITO BLAŽEVIĆ - Jastreb

Indiv. kick - 2015 (M)

    CROATIA
  • 1. FRAN TURČIĆ - MARTIN GRAD
  • SLOVENIA
  • 2. MARK HORVAT - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 3. TIM HROVAT VIDMAR - TKD klub Kang

Indiv. kick - 2014 (M)

    CROATIA
  • 1. ADAM JANEŠ LINDBERGH - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. DAMJAN ERSEK - Bistra
  • CROATIA
  • 3. IVAN MARIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 4. JAN VRBANC - Jastreb
  • CROATIA
  • 5. NIKOLA PETANJEK - Jastreb
  • CROATIA
  • 6. NOA TURČIĆ - MARTIN GRAD
  • CROATIA
  • 7. PETAR MUNIĆ - Rugvica

Indiv. kick - 2012/13 (M)

    CROATIA
  • 1. ANTE RATKOVIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. JAKOV GLAVAN - DONAT
  • HUNGARY
  • 3. JURAS-PALINKAS MARK - Taekwondo Fanatics
  • CROATIA
  • 4. LUKA SKOK - MARTIN GRAD
  • CROATIA
  • 5. MARKO PAVIĆ - MARTIN GRAD
  • HUNGARY
  • 6. VARKONYI KENDE - Taekwondo Fanatics
  • CROATIA
  • 7. VITO KORŠA - Jastreb

Indiv. kick - 2016 (Ž)

    CROATIA
  • 1. KARMEN CESAR - Rugvica
  • SLOVENIA
  • 2. SOFI ZAKRAJŠEK - TKD klub Kang

Indiv. kick - 2015 (Ž)

    CROATIA
  • 1. EVA BROZINČEVIĆ - Plitvice
  • SLOVENIA
  • 2. LEONI ZAKRAJŠEK - TKD klub Kang
  • CROATIA
  • 3. NINA LASAN - Pantera
  • SLOVENIA
  • 4. SOFI ZAKRAJŠEK - TKD klub Kang

Indiv. kick - 2014 (Ž)

    CROATIA
  • 1. ELENA BABIN - DONAT
  • CROATIA
  • 2. INES BAŠTIJANOVIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 3. KATARINA ODAK - Pantera
  • CROATIA
  • 4. KATARINA STIPIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 5. PETRA ŠIMUNOVIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 6. RITA PRENKAJ - Jastreb
  • CROATIA
  • 7. SARA SKOK - MARTIN GRAD

Indiv. kick - 2012/13 (Ž)

    HUNGARY
  • 1. DIZMATSEK HANNA - Taekwondo Fanatics
  • CROATIA
  • 2. EVA GLAVAN - DONAT
  • CROATIA
  • 3. GITA ŠANDL - Jastreb
  • CROATIA
  • 4. HELENA LOVRIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 5. KATE BLASLOV - DONAT
  • HUNGARY
  • 6. KISS LAURA - Taekwondo Fanatics
  • CROATIA
  • 7. LINDA FRUGNOLI - Jastreb
  • CROATIA
  • 8. MARE BLASLOV - DONAT
  • CROATIA
  • 9. MAŠA TRKANJEC - Pantera

Family Kick - 2017/16 (M)

    CROATIA
  • 1. ANA ANTE BOLANČA - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL MAMIĆ VENDI - Jastreb
  • CROATIA
  • 3. IVANA TOMISLAV TONŽETIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 4. KRISTINA IVAN JAKOPČIN - Jastreb
  • CROATIA
  • 5. MARTINA IVANO MARKEŽIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 6. TEA TIN MARČETIĆ - Jastreb

Family Kick - 2015/14/13 (M)

    CROATIA
  • 1. DAVID BAJZEK - Pantera
  • CROATIA
  • 2. FILIP JURATOVAC KRISTINA - Jastreb
  • CROATIA
  • 3. FRAN-ZDENKO TURČIĆ - MARTIN GRAD
  • CROATIA
  • 4. KARLO FRANKO GRKINIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 5. LEON FILIPOVIĆ IVANA - Jastreb
  • CROATIA
  • 6. MARIĆ MARIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 7. MARKO- DANIEL PAVIĆ - MARTIN GRAD
  • CROATIA
  • 8. MUNIĆ MUNIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 9. NOA - MARTINA TURČIĆ - MARTIN GRAD

Family Kick - 2012/11 (M)

    CROATIA
  • 1. ANTE RATKOVIĆ ANDREJ - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. IVANO PAVIĆ MARIJAN - Jastreb
  • CROATIA
  • 3. LUKA - JOSIP SKOK - MARTIN GRAD
  • CROATIA
  • 4. PETAR BOŠNJAK IVAN - Jastreb
  • CROATIA
  • 5. VITO KORŠA NATRJ - Jastreb

Family Kick - 2010/09 (M)

Family Kick - 2017/16 (Ž)

Family Kick - 2015/14/13 (Ž)

    CROATIA
  • 1. ALMIR LISA CVETKOVIĆ MIŠUT - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. BAŠTIJANOVIĆ BAŠTIJANOVIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 3. CVITA KOKIĆ IVAN - Jastreb
  • CROATIA
  • 4. HANA LINDA FRUGNOLI - Jastreb
  • CROATIA
  • 5. HELENA LOVRIĆ MARJA - Jastreb
  • HUNGARY
  • 6. KISS LAURA - Taekwondo Fanatics
  • CROATIA
  • 7. KLARA MADUNIĆ TATJANA - Jastreb
  • CROATIA
  • 8. NIVES PAVLA FORJAN - Jastreb

Family Kick - 2012/11 (Ž)

    CROATIA
  • 1. DARIO KORINA HLOBIK - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. GITA ŠANDL HRVOJE - Jastreb
  • CROATIA
  • 3. SARA BOŠNJAK MAJA - Jastreb

Family Kick - 2010/09 (Ž)

Friends Kick - 2017/16 (M)

    CROATIA
  • 1. PATRIK MADUNIĆ TOMISLAV TONŽETIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. TOMA NOVAK FRANKO GRKINIĆ - Jastreb

Friends Kick - 2015/14 (M)

Friends Kick - 2013/12/11 (M)

Friends Kick - 2010/09 (M)

    CROATIA
  • 1. FULIR DUŽEVIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. IVANO PAVIĆ MIHAEL MULLER - Jastreb
  • CROATIA
  • 3. JAKOPČIN LEVAK - Jastreb
  • CROATIA
  • 4. MEŠKIN IVANČIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 5. PRADEGAN LUKAČ - Jastreb

Friends Kick - 2008/2007 (M)

    CROATIA
  • 1. BARAKOVIĆ CHIARA HROVATIN - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. HEROUT VULETIĆ - Jastreb

Friends Kick - 2017/16 (Ž)

Friends Kick - 2015/14 (Ž)

    CROATIA
  • 1. HILA BADOVINAC JAKUNIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. PAVLA FORJAN RITA PRENKAJ - Jastreb

Friends Kick - 2013/12/11 (Ž)

    CROATIA
  • 1. MADUNIĆ BOŠNJAK - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. RAIĆ ILEKOVIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 3. ŠANDL RATKOVIĆ - Jastreb

Friends Kick - 2010/09 (Ž)

Friends Kick - 2008/07 (Ž)

    CROATIA
  • 1. BARAKOVIĆ CHIARA HROVATIN - Jastreb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. KORAC MULAHMETOVIC - VICTORY VOGOŠĆA

Test snage - 2014/13 (M)

Test snage - 2012/11 (M)

    SLOVENIA
  • 1. KRIS HORVAT - TKD Red Power
  • CROATIA
  • 2. NOA PRADEGAN - Jastreb

Test snage - 2010/09 (M)

    SLOVENIA
  • 1. ENEJ GAČNIK - DRAGON
  • CROATIA
  • 2. NOA PRADEGAN - Jastreb

Test snage - 2014/13 (Ž)

Test snage - 2012/11 (Ž)

Test snage - 2010/09 (Ž)

PARA KYORUGI (0)

K40 - Sport classes (m) -58

K40 - Sport classes (m) -63

K40 - Sport classes (m) -70

K40 - Sport classes (m) -80

K40 - Sport classes (m) +80

K40 - Sport classes (f) -47

K40 - Sport classes (f)-52

K40 - Sport classes (f) -57

K40 - Sport classes (f) -65

K40 - Sport classes (f) +65

K41 - Sport classes (m) -58

K41 - Sport classes (m) -63

K41 - Sport classes (m) -70

K41 - Sport classes (m) -80

K41 - Sport classes (m) +80

K41 - Sport classes (f) -47

K41 - Sport classes (f) -52

K41 - Sport classes (f) -57

K41 - Sport classes (f) -65

K41 - Sport classes (f) +65

K44 - Sport classes (m) -58

K44 - Sport classes (m) -63

K44 - Sport classes (m) -70

K44 - Sport classes (m) -80

K44 - Sport classes (m) +80

K44 - Sport classes (f) -47

K44 - Sport classes (f) -52

K44 - Sport classes (f) -57

K44 - Sport classes (f) -65

K44 - Sport classes (f) +65

Demo fight (M) -58

Demo fight (M) -63

Demo fight (M) -70

Demo fight (M) -80

Demo fight (M) +80

Demo fight (F) -47

Demo fight (F) -52

Demo fight (F) -57

Demo fight (F) -65

Demo fight (F) +65

Younger cadets (STD) (18)

KA-1 - Younger cadets - M (08-11 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. ANTONIO KAVRAN - METALAC
  • CROATIA
  • 2. AZZEDIN KHALAF - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 3. BILAL KHALAF - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 4. FRAN SMOLIĆ - Panda Karlovac Team
  • SLOVENIA
  • 5. KRIS HORVAT - TKD Red Power
  • CROATIA
  • 6. MUSTAFA ALSATTUF - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 7. VIKTOR LUKA POŽEŽANAC - TK Pisarovina

KA-2 - Younger cadets - M (08-11 year) 4-1 GEUP

    SLOVENIA
  • 1. ENEJ GAČNIK - DRAGON

KB-1 - Younger cadets - F (08-11 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. LEDA DUJIĆ - Sajnami
  • CROATIA
  • 2. MARIJA BRCKOVIĆ - TK Pisarovina
  • CROATIA
  • 3. MARIJA MAHEČIĆ - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 4. PAULA PRIMORAC - TK Pisarovina
  • CROATIA
  • 5. ROZIN ABDO - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 6. TIA SMOLIĆ - Panda Karlovac Team

KB-2 - Younger cadets - F (08-11 year) 4-1 GEUP

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HANA KADRIC - Zeljeznicar
  • CROATIA
  • 2. MIA PARANOS - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 3. NIKA PETRIĆ - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 4. REBECCA MRŽLJAK - Panda Karlovac Team
Cadets (STD) (23)

KA-3 - Cadets - M (12-14 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. AHMAD ABDO - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 2. ENNIO PLANINAC - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 3. MOHAMMED KHALAF - Panda Karlovac Team

KA-4 - Cadets - M (12-14 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. DENY PEVEC - TCZ Ban Keglević
  • CROATIA
  • 2. MARO PANDURIĆ - TCZ Ban Keglević

KA-5 - Cadets - M (08-14 year) 1-3 POOM

    CROATIA
  • 1. EMANUEL MAHEČIĆ - TK Prana Karlovac

KB-3 - Cadets - F (12-14 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. ANA JELIĆ - Sajnami
  • CROATIA
  • 2. FRANKA ŽILIĆ - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 3. IVONA FERENAC - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 4. JANA FABIJAN - Sajnami
  • CROATIA
  • 5. LAURA SOKAČ - Dubrava
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA JELIĆ - Sajnami

KB-4 - Cadets - F (12-14 year) 4-1 GEUP

    SLOVENIA
  • 1. ALEŠA GAČNIK - DRAGON
  • CROATIA
  • 2. DINA POPOVIĆ - TK Pisarovina
  • CROATIA
  • 3. MARGITA SOKOL - Dubrava
  • CROATIA
  • 4. MIA KELČEC - Dubrava
  • CROATIA
  • 5. PATRICIJA PAHANIĆ - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 6. RIA SMOLE - Sajnami

KB-5 - Cadets - F (08-14 year) 1-3 POOM

    CROATIA
  • 1. BRUNA LACO - Dubrava
  • CROATIA
  • 2. ESTER MRŽLJAK - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 3. IVA GALUNIĆ - Dubrava
  • CROATIA
  • 4. LEA OPARNICA - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 5. RANIA VINDIŠ - TK Pisarovina
Juniors (STD) (7)

JA-1 - Juniori - M (15-17 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. MOHAMMED AL FAHEL - Panda Karlovac Team
  • CROATIA
  • 2. THOMAS MARKOVIĆ - TK Pisarovina

JA-2 - Juniori - M (15-17 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. ERIC LIKOVIĆ - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 2. JOSIP KRZNARIĆ - TK Prana Karlovac

JA-3 - Juniori - M (15-17 year) 1-3 POOM/DAN

    CROATIA
  • 1. ĐORĐE BUNČIĆ - Panda Karlovac Team

JB-1 - Juniori - F (15-17 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. DOROTHEA CHYLAK - TK Pisarovina

JB-2 - Juniori - F (15-17 year) 4-1 GEUP

JB-3 - Juniori - F (15-17 year) 1-3 POOM/DAN

    CROATIA
  • 1. MATEA MAGDIĆ - TK Prana Karlovac
Para Poomsae (66)

P-10-M

    CROATIA
  • 1. JOSIP ŠTEKO - TKOI URIHO

P-10-F

    CROATIA
  • 1. TIHANA PREKSAVEC - TKOI Kukkiwon Zagreb

P20-M (<15 year)

    CROATIA
  • 1. DINKO DURIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 2. STIPE BARIĆ - TKOI URIHO

P20-F (<15 year)

P20-M (15-30 year)

    CROATIA
  • 1. DAVID KRALJ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 2. JOSIP MARKOVIĆ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 3. KRISTIJAN BURUŠIĆ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 4. MATIJA PAHANIĆ - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 5. SILVIO KEZELE - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 6. VIKTOR FRANE GLIGO - MAKSIMIR

P20-F (15-30 year)

    CROATIA
  • 1. DANIELA TOPIĆ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 2. KARLA LUKAČ - TKOI URIHO
  • CROATIA
  • 3. PETRA PETI - MAKSIMIR

P20-M ( >30 year)

    CROATIA
  • 1. JURE MILIN - TKOI Donat
  • CROATIA
  • 2. MARIO KOMORČEC - MAKSIMIR

P20-F ( >30 year)

    CROATIA
  • 1. BISERKA SAMBOL - TKOI URIHO
  • CROATIA
  • 2. MIA SERTIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 3. SAMIJA ZAYDAN - Čigra
  • CROATIA
  • 4. TIHANA PREKSAVEC - TKOI Kukkiwon Zagreb

P20-II3AU-M

    CROATIA
  • 1. BRUNO ŽIVKOVIĆ - PTK KRIJESNICE
  • CROATIA
  • 2. KARLO KRLJAN - TKOI Pisarovina
  • CROATIA
  • 3. LUKA BELAMARIĆ - PTK KRIJESNICE
  • CROATIA
  • 4. TEO TUŠAK - TKOI Kukkiwon Zagreb

P20-II3AU-F

P-30-M

    CROATIA
  • 1. MATEO ŠKARA - TKOI Donat
  • CROATIA
  • 2. MIHAEL MOČILAC - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 3. VIKTOR VAJDA TORTIĆ - PARA RUGVICA

P-30-F

P-31-M

    CROATIA
  • 1. FILIP CIMAŠ - PARA RUGVICA

P-31-F

    CROATIA
  • 1. IVONA BUDIŠĆAK - TKOI Kukkiwon Zagreb

P-32-M

    CROATIA
  • 1. SEMIR MAŠINOVIĆ - Čigra

P-32-F

    CROATIA
  • 1. SENADA HALILČEVIĆ - Čigra

P-33-M

    CROATIA
  • 1. LEON BOŽO ŠKRAVAN - TKOI Kukkiwon Zagreb

P-33-F

P-34-M

P-34-F

P40-M

    CROATIA
  • 1. MARIO BEBEK - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 2. THOMAS MARKOVIĆ - TKOI Pisarovina

P40-F

P-50-M

    CROATIA
  • 1. LUCAS ČAČKOVIĆ - TKOI Pisarovina

P-50-F

    CROATIA
  • 1. MARIJA BELAS - TKOI Kukkiwon Zagreb

P60-M

P60-F

P-70-M

P-70-F

P10-PAIR

    CROATIA
  • 1. IVONA BUDIŠĆAK - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 2. TIHANA PREKSAVEC - TKOI Kukkiwon Zagreb

P20-PAIR

    CROATIA
  • 1. BISERKA SAMBOL - TKOI URIHO
  • CROATIA
  • 2. DANIELA TOPIĆ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 3. KARLA LUKAČ - TKOI URIHO
  • CROATIA
  • 4. KRISTIJAN BURUŠIĆ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 5. ROKO BODULJAK - TKOI URIHO
  • CROATIA
  • 6. SILVIO KEZELE - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 7. STIPE BARIĆ - TKOI URIHO
  • CROATIA
  • 8. TIHANA PREKSAVEC - TKOI Kukkiwon Zagreb

MI-PAIR

    CROATIA
  • 1. JOSIP ŠTEKO - TKOI URIHO
  • CROATIA
  • 2. LEON BOŽO ŠKRAVAN - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 3. LUCAS ČAČKOVIĆ - TKOI Pisarovina
  • CROATIA
  • 4. SILVIO KEZELE - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 5. STIPE BARIĆ - TKOI URIHO
  • CROATIA
  • 6. THOMAS MARKOVIĆ - TKOI Pisarovina

P10-TEAM

P20-TEAM

    CROATIA
  • 1. BISERKA SAMBOL - TKOI URIHO
  • CROATIA
  • 2. DANIELA TOPIĆ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 3. DAVID KRALJ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 4. KARLA LUKAČ - TKOI URIHO
  • CROATIA
  • 5. KRISTIJAN BURUŠIĆ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 6. MATIJA PAHANIĆ - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 7. SILVIO KEZELE - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 8. STIPE BARIĆ - TKOI URIHO
  • CROATIA
  • 9. TIHANA PREKSAVEC - TKOI Kukkiwon Zagreb

MI-TEAM

    CROATIA
  • 1. JOSIP ŠTEKO - TKOI URIHO
  • CROATIA
  • 2. KARLA LUKAČ - TKOI URIHO
  • CROATIA
  • 3. LEON BOŽO ŠKRAVAN - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 4. MARIO BEBEK - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 5. SILVIO KEZELE - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 6. STIPE BARIĆ - TKOI URIHO