Selected tournament: Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje

DISPLAY TYPE
 

Fights

Poomsae

SPORTSKA BORBA (419)

Bistra

    CROATIA
  • 1. DINO VRBAN - Kadeti -41
  • CROATIA
  • 2. HEIDI IVAKOVIĆ - Mlađe kadetkinje B -39
  • CROATIA
  • 3. LEON KLANFAR - Kadeti -37
  • CROATIA
  • 4. LEON SENICIC - Kadeti -45
  • CROATIA
  • 5. PATRIK KOLAKOVIĆ - Mlađi kadeti A -39
  • CROATIA
  • 6. TENA BREZAK - Mlađe kadetkinje B -33

butel

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. ANASTASIJA VIDINSKA - Juniorke -63
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. ANDREJ VASILEVSKI - Kadeti -45
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. DARKO GEORGIEVSKI - Kadeti -65
  • FYR OF MACEDONIA
  • 4. FILIP BLAZEVSKI - Kadeti -53
  • FYR OF MACEDONIA
  • 5. FROSINA RAEVSKA - Juniorke -46
  • FYR OF MACEDONIA
  • 6. IVA URDAREVIC - Juniorke -52
  • FYR OF MACEDONIA
  • 7. JOVAN SPASOVSKI - Limači -36
  • FYR OF MACEDONIA
  • 8. LUKA USEVSKI - Limači -40
  • FYR OF MACEDONIA
  • 9. MARKO ALEKSOVSKI - Limači -23
  • FYR OF MACEDONIA
  • 10. MILA PETROVA - Limačice -36
  • FYR OF MACEDONIA
  • 11. NIKOLA KJOKOROVSKI - Juniori +78
  • FYR OF MACEDONIA
  • 12. RINA GASI - Limačice -33
  • FYR OF MACEDONIA
  • 13. SANJA POPOVSKA - Juniorke -55
  • FYR OF MACEDONIA
  • 14. VEDRANA TUNDESKI - Limačice -33

Cobra

    CROATIA
  • 1. MAREA VODOPIJA - Juniorke -59

Čigra

    CROATIA
  • 1. BORNA ČARAKOVAC - Mlađi kadeti B -27
  • CROATIA
  • 2. BORNA VURAIĆ JOVETIĆ - Kadeti -49
  • CROATIA
  • 3. DORA VUKIĆ - Kadetkinje -51
  • CROATIA
  • 4. DOROTEA JESIH - Kadetkinje -33
  • CROATIA
  • 5. FRANKA BOKAN - Mlađe kadetkinje B -43
  • CROATIA
  • 6. GABRIJELA RODIĆ - Kadetkinje -55
  • CROATIA
  • 7. HANA IVANIŠ - Juniorke -55
  • CROATIA
  • 8. HANA ŠUKURICA - Kadetkinje -59
  • CROATIA
  • 9. HELENA MILIČIĆ - Kadetkinje -59
  • CROATIA
  • 10. JAN ZANOŠKI - Mlađi kadeti B -39
  • CROATIA
  • 11. JANA LACKOVIĆ - Kadetkinje -44
  • CROATIA
  • 12. LEONA GUŠTIN - Mlađe kadetkinje B -47
  • CROATIA
  • 13. LEONA MALTARSKI - Kadetkinje -51
  • CROATIA
  • 14. LUKA DUKIĆ LUKAČ - Mlađi kadeti B -39
  • CROATIA
  • 15. LUKA MATEJ ŠARAC - Kadeti -45
  • CROATIA
  • 16. LUKŠA KOLEGA - Kadeti -49
  • CROATIA
  • 17. TENA MAGAZIN - Mlađe kadetkinje B -47
  • CROATIA
  • 18. TENA ZANOŠKI - Limačice -40
  • CROATIA
  • 19. TVRTKO ČARAKOVAC - Mlađi kadeti B -33
  • CROATIA
  • 20. VID BILIĆ - Kadeti -41

DONAT

    CROATIA
  • 1. GABRIJELA IKAČ - Mlađe kadetkinje A -39
  • CROATIA
  • 2. GALA BOŽAJIĆ - Mlađe kadetkinje B -39
  • CROATIA
  • 3. LANA GRZUNOV - Mlađe kadetkinje A -36
  • CROATIA
  • 4. LORENA FURDI - Mlađe kadetkinje B -47
  • CROATIA
  • 5. SARA KADIĆ - Mlađe kadetkinje B -36

DRAGON

    SLOVENIA
  • 1. ALEŠA GAČNIK - Kadetkinje -51
  • SLOVENIA
  • 2. AYYUB SUJESINOV - Kadeti -49
  • SLOVENIA
  • 3. DANAJA ŠKOFIC - Juniorke -52
  • SLOVENIA
  • 4. ENEJ GAČNIK - Mlađi kadeti A -39
  • SLOVENIA
  • 5. LUNA ŠUC - Juniorke -49
  • SLOVENIA
  • 6. MUSA DINMUKHAMETLY - Juniori -63
  • SLOVENIA
  • 7. NUŠA ŠABIĆ - Kadetkinje -59
  • SLOVENIA
  • 8. UMAR DINMUKHAMETULY - Kadeti -57
  • SLOVENIA
  • 9. USMAN DINMUKHAMETULY - Mlađi kadeti B -36

Dubrava

    CROATIA
  • 1. BRUNO HAMPOVČAN - Kadeti -49
  • CROATIA
  • 2. FILIP KRNJAIĆ - Kadeti -61
  • CROATIA
  • 3. IVAN VID GLAVAN - Mlađi kadeti A -51
  • CROATIA
  • 4. KARLA KELLEK - Juniorke -68
  • CROATIA
  • 5. MARGARITA VUKIĆ - Juniorke -55
  • CROATIA
  • 6. MARINO MATIĆ - Kadeti -49
  • CROATIA
  • 7. MATEJ MATIĆ - Kadeti -37
  • CROATIA
  • 8. MIA SZITA - Kadetkinje -37
  • CROATIA
  • 9. MIA TEPIĆ - Mlađe kadetkinje A -39
  • CROATIA
  • 10. SARA HAMPOVČAN - Juniorke -63
  • CROATIA
  • 11. SARA MARIČIĆ - Juniorke -52
  • CROATIA
  • 12. STELLA SUBOTIĆ - Juniorke -59

DUGO SELO

    CROATIA
  • 1. DARKO BUDIMČIĆ - Mlađi kadeti B -33
  • CROATIA
  • 2. DINO KORLAT - Mlađi kadeti B -39
  • CROATIA
  • 3. DORA BRAČUN - Kadetkinje -37
  • CROATIA
  • 4. EVA VIDAK - Limačice -27
  • CROATIA
  • 5. HELENA DANIČIĆ - Mlađe kadetkinje B -51
  • CROATIA
  • 6. IVA KATINIĆ - Mlađe kadetkinje B -27
  • CROATIA
  • 7. JOSIP LELJAK-ŽMALEC - Mlađi kadeti A -39
  • CROATIA
  • 8. JOSIP MAŽAR - Mlađi kadeti B -33
  • CROATIA
  • 9. KIARA HRDAN - Mlađe kadetkinje B -33
  • CROATIA
  • 10. KRISTIJAN BIĆANIĆ - Mlađi kadeti B -27
  • CROATIA
  • 11. LARA ŠALAMON - Mlađe kadetkinje B -24
  • CROATIA
  • 12. LEA GRUBIŠIĆ - Juniorke -63
  • CROATIA
  • 13. LEON JOSIPOVIĆ - Kadeti -57
  • CROATIA
  • 14. LUKA CELJAK - Mlađi kadeti B -30
  • CROATIA
  • 15. MARIJA ŠPOLJAREC - Mlađe kadetkinje A -51
  • CROATIA
  • 16. MARIJA ŠPOLJAREC - Mlađe kadetkinje A +51
  • CROATIA
  • 17. MIA GOGIĆ - Mlađe kadetkinje B -33
  • CROATIA
  • 18. MIA MATKOVIĆ - Mlađe kadetkinje B -27
  • CROATIA
  • 19. MIA MIKŠIK - Mlađe kadetkinje B -30
  • CROATIA
  • 20. NIKA JOZIĆ - Limačice -40
  • CROATIA
  • 21. NIKA ŠPEHAR - Mlađe kadetkinje B -51
  • CROATIA
  • 22. PAULA TERZIĆ - Limačice -23
  • CROATIA
  • 23. PETAR MARIĆ - Kadeti +65
  • CROATIA
  • 24. TEO MATKOVIĆ - Mlađi kadeti A -36

Forteca Korčula

    CROATIA
  • 1. FRANKO ŠEPAROVIĆ - Limači -33
  • CROATIA
  • 2. IRIS KORUNIĆ - Mlađe kadetkinje B -30
  • CROATIA
  • 3. LEO PERGEGAJ - Mlađi kadeti B +51
  • CROATIA
  • 4. MARK MODRIĆ - Mlađi kadeti B -30
  • CROATIA
  • 5. NIKA KORUNIĆ - Limačice -25

Fox

    CROATIA
  • 1. REA KONJEVIĆ - Kadetkinje -44
  • CROATIA
  • 2. VIKTORIJA OSLOVAR - Kadetkinje -47

Imotski

    CROATIA
  • 1. ANĐELA BRNAS - Juniorke -52
  • CROATIA
  • 2. ANDREJ PERIĆ - Kadeti -53
  • CROATIA
  • 3. DANIELA IVKOŠIĆ - Kadetkinje -47
  • CROATIA
  • 4. GABRIELA JERKOVIĆ - Juniorke -49
  • CROATIA
  • 5. JOSIP KATANUŠIĆ - Kadeti -49
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA ŠUTO - Kadetkinje -47
  • CROATIA
  • 7. MARTINA MILARDOVIĆ - Juniorke -55
  • CROATIA
  • 8. MERI TONKOVIĆ - Juniorke -52
  • CROATIA
  • 9. NATALI TADIĆ - Kadetkinje -51
  • CROATIA
  • 10. PETRA GUDELJ - Kadetkinje -44
  • CROATIA
  • 11. PETRA JERKOVIĆ - Kadetkinje -41
  • CROATIA
  • 12. PETRA REBIĆ - Juniorke -59
  • CROATIA
  • 13. SARA TOLIĆ - Kadetkinje +59
  • CROATIA
  • 14. TINA ŠAKIĆ - Kadetkinje -55

Jastreb

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA VRBANAC - Kadeti -45
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO DRAGUN - Juniori -59
  • CROATIA
  • 3. BRUNO MAJER - Mlađi kadeti A -36
  • CROATIA
  • 4. DANIEL SEKO - Limači -27
  • CROATIA
  • 5. DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ - Mlađi kadeti B -30
  • CROATIA
  • 6. DAVOR VUKMAN - Mlađi kadeti A -33
  • CROATIA
  • 7. DORA SAVIĆ - Mlađe kadetkinje B -43
  • CROATIA
  • 8. ELENA ILEKOVIĆ - Mlađe kadetkinje B -33
  • CROATIA
  • 9. EMA DELIĆ - Kadetkinje -44
  • CROATIA
  • 10. EMA GROŠIĆ - Mlađe kadetkinje B -30
  • CROATIA
  • 11. FRAN DŽOLAN - Mlađi kadeti A -33
  • CROATIA
  • 12. GITA ŠANDL - Mlađe kadetkinje B -39
  • CROATIA
  • 13. HELENA DUJMIĆ - Juniorke -55
  • CROATIA
  • 14. HELENA LOVRIĆ - Limačice -30
  • CROATIA
  • 15. LOTA RAKIĆ - Limačice -30
  • CROATIA
  • 16. MAJA MAČEK - Kadetkinje +59
  • CROATIA
  • 17. MARTA MERKAŠ - Kadetkinje -59
  • CROATIA
  • 18. MIA DELIĆ - Mlađe kadetkinje A -39
  • CROATIA
  • 19. MIHAELA MOLNAR - Kadetkinje -55
  • CROATIA
  • 20. NICOLE SEKO - Mlađe kadetkinje A -30
  • CROATIA
  • 21. NIKOLINA MESIĆ - Juniorke +68
  • CROATIA
  • 22. PETAR PILJA - Juniori -68
  • CROATIA
  • 23. ROBERT RAIĆ - Kadeti -37
  • CROATIA
  • 24. ROKO GULIN - Kadeti -61
  • CROATIA
  • 25. SARA MIHOČINEC - Mlađe kadetkinje B -33
  • CROATIA
  • 26. SVEN KOLEVSKI - Kadeti -53
  • CROATIA
  • 27. VEDRANA VUKOŠIĆ PETROVIĆ - Juniorke -63
  • CROATIA
  • 28. VIKTOR RANOGAJEC - Kadeti -49
  • CROATIA
  • 29. VITO HOLJEVAC - Mlađi kadeti A -36
  • CROATIA
  • 30. VITO RAKIĆ - Kadeti -41

MARTIN GRAD

    CROATIA
  • 1. HEDA DESPOT - Mlađe kadetkinje A +51

Medvedgrad

    CROATIA
  • 1. ANA ŠOŠTARIĆ - Limačice -33
  • CROATIA
  • 2. BOJAN DINKOVIĆ - Mlađi kadeti A -36
  • CROATIA
  • 3. DIANA BUKVAREVIĆ - Mlađe kadetkinje B -39
  • CROATIA
  • 4. DORA DORČIĆ - Mlađe kadetkinje B -27
  • CROATIA
  • 5. ELENA KATIČIĆ - Mlađe kadetkinje A -33
  • CROATIA
  • 6. JAKOV PENDELJ - Limači -30
  • CROATIA
  • 7. JOSIP JAKARA - Limači -25
  • CROATIA
  • 8. LANA BOROŠA JOVIĆ - Mlađe kadetkinje B -36
  • CROATIA
  • 9. LANA JAKARA - Mlađe kadetkinje B -39
  • CROATIA
  • 10. LARA KLEŠIN - Mlađe kadetkinje B +51
  • CROATIA
  • 11. LEONA JAKARA - Mlađe kadetkinje B -39
  • CROATIA
  • 12. LUCIJA JAKARA - Mlađe kadetkinje B -30
  • CROATIA
  • 13. LUCIJA KALIĆ - Kadetkinje -41
  • CROATIA
  • 14. MAJDA KIŠMETOVIĆ - Mlađe kadetkinje B -36
  • CROATIA
  • 15. MIHAEL VISINSKI - Mlađi kadeti B -36
  • CROATIA
  • 16. MIRTA JANČIĆ - Mlađe kadetkinje A -36
  • CROATIA
  • 17. NIKOLA HINIĆ - Mlađi kadeti A -27
  • CROATIA
  • 18. ROBERTA MIOČIĆ - Mlađe kadetkinje B -51
  • CROATIA
  • 19. SOFIJA HINIĆ - Kadetkinje -37

METALAC

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA ČUBRILO - Mlađe kadetkinje A -43
  • CROATIA
  • 2. ANDRO GOJČETA - Limači -27
  • CROATIA
  • 3. BARBARA KISIĆ - Juniorke -59
  • CROATIA
  • 4. CVITA KALINIĆ - Mlađe kadetkinje B -24
  • CROATIA
  • 5. FRANKA AHAC - Mlađe kadetkinje B -27
  • CROATIA
  • 6. KARLA BABIC - Mlađe kadetkinje A -33
  • CROATIA
  • 7. LANA MEŠTROVIĆ - Mlađe kadetkinje B -43
  • CROATIA
  • 8. LOVRO SMRKIĆ - Limači -25
  • CROATIA
  • 9. MARCELA SIPIC - Kadetkinje -44
  • CROATIA
  • 10. MARE MIHOČEVIĆ - Limačice -27
  • CROATIA
  • 11. MAURO KRITOVAC - Kadeti -61
  • CROATIA
  • 12. OZANA RADIC - Kadetkinje -51
  • CROATIA
  • 13. PETAR STURZ VUJADINOVIĆ - Kadeti -57
  • CROATIA
  • 14. STJEPAN KLANFAR - Limači -27
  • CROATIA
  • 15. TINA SULE - Mlađe kadetkinje B -33

Novi Zagreb

    CROATIA
  • 1. ANJA KRSTINIĆ - Kadetkinje +59
  • CROATIA
  • 2. IDA KURDIJA - Kadetkinje -51
  • CROATIA
  • 3. JANA BLEČIĆ - Kadetkinje -41
  • CROATIA
  • 4. MARA BLEČIĆ - Mlađe kadetkinje A -33
  • CROATIA
  • 5. TARA MARINIĆ - Kadetkinje -55

Ogulin

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ŠNAJDER - Kadeti -53
  • CROATIA
  • 2. JOSIP ŠNAJDER - Juniori -59
  • CROATIA
  • 3. MARIJA KRZNARIĆ - Juniorke +68

Olympic Knin

    CROATIA
  • 1. ĐURĐA RADULOVIĆ - Kadetkinje -55
  • CROATIA
  • 2. IVONA JELIĆ - Kadetkinje -59
  • CROATIA
  • 3. LEA KOSTIĆ - Kadetkinje -55
  • CROATIA
  • 4. MATEJ STOJAK - Kadeti -45
  • CROATIA
  • 5. PETRA MARIĆ - Kadetkinje -47
  • CROATIA
  • 6. STELLA VIDOVIĆ - Juniorke -46
  • CROATIA
  • 7. VUK BAJIĆ - Mlađi kadeti B -43

ORIENT TKD

    SLOVENIA
  • 1. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ - Juniorke -68
  • SLOVENIA
  • 2. ASHLEY ROSE CHERIF - Limačice -33
  • SLOVENIA
  • 3. BALJAK KIARA - Limačice -27
  • SLOVENIA
  • 4. DOMINIK GONČIN - Mlađi kadeti B -47
  • SLOVENIA
  • 5. GVOZDEN TAMARA - Limačice -33
  • SLOVENIA
  • 6. NIKOLINA ZARIĆ - Mlađe kadetkinje A -33
  • SLOVENIA
  • 7. URBAN KALIŠEK - Mlađi kadeti B -36
  • SLOVENIA
  • 8. UROŠ ZARIĆ - Mlađi kadeti A -39

Orion

    CROATIA
  • 1. DORIS SPAJIĆ - Mlađe kadetkinje A -36
  • CROATIA
  • 2. MARKO BREKALO - Juniori -59
  • CROATIA
  • 3. NIKA ČULO - Kadetkinje -51
  • CROATIA
  • 4. PETRA JURIŠIĆ - Mlađe kadetkinje A -36
  • CROATIA
  • 5. STELA SPAJIĆ - Kadetkinje -47
  • CROATIA
  • 6. STJEPAN MLINAR - Mlađi kadeti B +51
  • CROATIA
  • 7. TIN REZO - Kadeti -53

OTOČAC

    CROATIA
  • 1. ADRIJANA MARINCEL - Limačice -30
  • CROATIA
  • 2. ANDREJ-NIKO GRČEVIĆ - Mlađi kadeti B -33
  • CROATIA
  • 3. DORA JURKOVIĆ - Limačice -33
  • CROATIA
  • 4. EVA MRAVINAC - Mlađe kadetkinje B -36
  • CROATIA
  • 5. GABRIJEL MARINCEL - Mlađi kadeti B +51
  • CROATIA
  • 6. IVONA ANIĆ - Limačice -23
  • CROATIA
  • 7. JAKOV DUJMOVIĆ - Mlađi kadeti B -47
  • CROATIA
  • 8. JOSIPA DUJMOVIĆ - Limačice -25
  • CROATIA
  • 9. JULIJA OREŠKOVIĆ - Limačice -30
  • CROATIA
  • 10. LANA DUBRAVČIĆ - Mlađe kadetkinje B -27
  • CROATIA
  • 11. LUCIJA BUKOVAC - Limačice -40
  • CROATIA
  • 12. MARTINA KOVAČIĆ - Limačice -30
  • CROATIA
  • 13. RAFAEL GAJDEK - Mlađi kadeti B -27
  • CROATIA
  • 14. RAFAELA ŠIMATOVIĆ - Limačice -25
  • CROATIA
  • 15. ŠIMUN KOSTELAC - Limači -33
  • CROATIA
  • 16. VITA-KATJA GRČEVIĆ - Mlađe kadetkinje B -24

Panda Karlovac Team

    CROATIA
  • 1. AHMAD ABDO - Kadeti -37
  • CROATIA
  • 2. ANDRO BUNČIĆ - Mlađi kadeti B -36
  • CROATIA
  • 3. AZZEDIN KHALAF - Mlađi kadeti A -33
  • CROATIA
  • 4. BILAL KHALAF - Mlađi kadeti A -27
  • CROATIA
  • 5. DALIJA BUNČIĆ - Kadetkinje -55
  • CROATIA
  • 6. DORA ŠKALJAC - Mlađe kadetkinje B -43
  • CROATIA
  • 7. ĐORĐE BUNČIĆ - Juniori -73
  • CROATIA
  • 8. ESTER MRŽLJAK - Kadetkinje -55
  • CROATIA
  • 9. FRAN SMOLIĆ - Mlađi kadeti B -30
  • CROATIA
  • 10. IVONA FERENAC - Kadetkinje -59
  • CROATIA
  • 11. JAN MAŠINOVIĆ - Juniori +78
  • CROATIA
  • 12. JOSIP NIKŠIĆ - Kadeti -33
  • CROATIA
  • 13. JOVAN BREBERINA - Mlađi kadeti B -43
  • CROATIA
  • 14. KRISTIJAN KARABOGDAN - Kadeti -37
  • CROATIA
  • 15. LEA OPARNICA - Kadetkinje -51
  • CROATIA
  • 16. LEONA STILINOVIĆ - Limačice -27
  • CROATIA
  • 17. LUKA PIEVAC - Limači -27
  • CROATIA
  • 18. LUKAS MARKOVIĆ - Limači -25
  • CROATIA
  • 19. MAGDALENA BARIĆ - Mlađe kadetkinje A -43
  • CROATIA
  • 20. MAGDALENA LJUBIĆ - Juniorke -52
  • CROATIA
  • 21. MARKO FIČKO - Kadeti -45
  • CROATIA
  • 22. MARKO GOJAK - Limači -27
  • CROATIA
  • 23. MIA PARANOS - Mlađe kadetkinje A -39
  • CROATIA
  • 24. MILE BREBERINA - Mlađi kadeti B -30
  • CROATIA
  • 25. MOHAMMED AL FAHEL - Juniori -59
  • CROATIA
  • 26. MOHAMMED KHALAF - Kadeti -41
  • CROATIA
  • 27. MUSTAFA ALSATTUF - Mlađi kadeti A -43
  • CROATIA
  • 28. NIKA PETRIĆ - Mlađe kadetkinje A -33
  • CROATIA
  • 29. NIKOLINA HREBAC - Kadetkinje -51
  • CROATIA
  • 30. NOA TRBOJEVIĆ - Limači -23
  • CROATIA
  • 31. PATRICIJA PAHANIĆ - Kadetkinje -47
  • CROATIA
  • 32. PATRICK KARABOGDAN - Kadeti -49
  • CROATIA
  • 33. PETAR FIČKO - Juniori -63
  • CROATIA
  • 34. PETAR MILAŠIN - Mlađi kadeti B -30
  • CROATIA
  • 35. REBECCA MRŽLJAK - Mlađe kadetkinje A -39
  • CROATIA
  • 36. ROZIN ABDO - Mlađe kadetkinje B -24
  • CROATIA
  • 37. SARA PEJNOVIĆ - Kadetkinje -41
  • CROATIA
  • 38. SONJA EREMIĆ - Limačice -25
  • CROATIA
  • 39. STELLA MRŽLJAK - Kadetkinje -47
  • CROATIA
  • 40. TEO KRŠINIĆ - Limači -40
  • CROATIA
  • 41. TIA SMOLIĆ - Mlađe kadetkinje B -24
  • CROATIA
  • 42. VERONIKA BARIĆ - Limačice -25
  • CROATIA
  • 43. VITA KASUN - Mlađe kadetkinje B -36
  • CROATIA
  • 44. VITA MARIA TOMAC - Mlađe kadetkinje B -36

Pantera

    CROATIA
  • 1. ANTE BABIĆ SABO - Mlađi kadeti B -47
  • CROATIA
  • 2. BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC - Kadeti -65
  • CROATIA
  • 3. BUGA BIELEN - Mlađe kadetkinje A -33
  • CROATIA
  • 4. DAVID BAJZEK - Limači -27
  • CROATIA
  • 5. DIN HODŽIĆ - Mlađi kadeti B -30
  • CROATIA
  • 6. DORA SAMARZIJA - Kadetkinje -33
  • CROATIA
  • 7. DORA STRAŽIČIĆ - Juniorke -55
  • CROATIA
  • 8. EDITA DANON - Mlađe kadetkinje A -39
  • CROATIA
  • 9. FABIJAN KRZNARIĆ - Mlađi kadeti B -33
  • CROATIA
  • 10. FRANO STRAŽIČIĆ - Mlađi kadeti B -33
  • CROATIA
  • 11. IVA BUDIMIR - Mlađe kadetkinje B -36
  • CROATIA
  • 12. IVA STRAZICIC - Kadetkinje -44
  • CROATIA
  • 13. KARLO HOLJEVIĆ - Kadeti -45
  • CROATIA
  • 14. KARLO KRALJ - Limači -33
  • CROATIA
  • 15. LENA MIHIC - Mlađe kadetkinje A -33
  • CROATIA
  • 16. LUCIJA BUDIMIR - Mlađe kadetkinje B -36
  • CROATIA
  • 17. LUKA SKALA - Mlađi kadeti B -36
  • CROATIA
  • 18. MAROJE DEVERNAY - Kadeti -37
  • CROATIA
  • 19. MATEJ BALJAK - Kadeti -57
  • CROATIA
  • 20. MIHAEL KRALJ - Mlađi kadeti A -33
  • CROATIA
  • 21. MIHAEL KRALJ - Kadeti -33
  • CROATIA
  • 22. NELA LASAN - Kadetkinje +59
  • CROATIA
  • 23. NIKA BAJZEK - Mlađe kadetkinje B -30
  • CROATIA
  • 24. NIKO JURIŠIĆ - Mlađi kadeti A -36
  • CROATIA
  • 25. SARA VLASTELICA - Mlađe kadetkinje B -36
  • CROATIA
  • 26. SEBASTIAN BIELEN - Mlađi kadeti A -39
  • CROATIA
  • 27. SREĆKO ZDUNIĆ - Juniori -59

Plitvice

    CROATIA
  • 1. ANJA BUREŠ - Limačice -25
  • CROATIA
  • 2. DANICA RAMLJAK - Limačice -40
  • CROATIA
  • 3. HRVOJE SABLJAK - Limači -30
  • CROATIA
  • 4. LOVRO BROZINČEVIĆ - Mlađi kadeti B +51
  • CROATIA
  • 5. MIA NIKOLIĆ - Limačice -30
  • CROATIA
  • 6. PETAR JANDRIĆ - Mlađi kadeti B -47
  • CROATIA
  • 7. SARA BROZINČEVIĆ - Kadetkinje +59
  • CROATIA
  • 8. STRAHINJA PANJKOVIĆ - Kadeti -33

Radnik

    CROATIA
  • 1. ENA KUŠEC - Mlađe kadetkinje B +51
  • CROATIA
  • 2. FILIP KUŠEC - Juniori -63
  • CROATIA
  • 3. GABRIEL SRBLJINOVIĆ - Mlađi kadeti B -51
  • CROATIA
  • 4. LUKA BREZOVEC - Mlađi kadeti A -39
  • CROATIA
  • 5. MARKO DIJANUŠ - Mlađi kadeti B -51
  • CROATIA
  • 6. MICHAEL NERENDIĆ - Mlađi kadeti B +51
  • CROATIA
  • 7. MIHAEL NIKOLIĆ - Mlađi kadeti A -43
  • CROATIA
  • 8. RENE JANDROKOVIĆ - Limači -27
  • CROATIA
  • 9. TIN DRAGAŠEVIĆ - Mlađi kadeti A -39
  • CROATIA
  • 10. TONI RASONJA - Juniori -55

RUGVICA

    CROATIA
  • 1. FRAN ŠIMUNOVIĆ - Kadeti -41
  • CROATIA
  • 2. GABRIEL CESAR - Mlađi kadeti B -30
  • CROATIA
  • 3. IVANO BRLIĆ - Limači -30
  • CROATIA
  • 4. JAKOV CESAR - Limači -30
  • CROATIA
  • 5. LAURA POSLON - Kadetkinje -47

Sajnami

    CROATIA
  • 1. BORNA DUJIĆ - Kadeti -53
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK MIHALJEVIĆ - Limači -40
  • CROATIA
  • 3. GABRIJEL RAPČAN - Mlađi kadeti B -30
  • CROATIA
  • 4. GRGUR ŠARIĆ - Kadeti -53
  • CROATIA
  • 5. ILIJA KOVAČEVIĆ - Mlađi kadeti B +51
  • CROATIA
  • 6. JOSIP ŠARIĆ - Kadeti -53
  • CROATIA
  • 7. MARKO LOVRETIĆ - Limači -23

SPARTA

    SLOVENIA
  • 1. JAKA BABIĆ - Kadeti -49
  • SLOVENIA
  • 2. MIHA KOVAČEC - Kadeti -57
  • SLOVENIA
  • 3. MIHA VARŽIČ - Kadeti -49

Škorpion Zagreb

    CROATIA
  • 1. LEONA MAJIĆ - Kadetkinje -55
  • CROATIA
  • 2. PATRICIJA PERIĆ - Juniorke -59

Taekwondo Fanatics

    HUNGARY
  • 1. DIZMATSEK HANNA - Limačice -23
  • HUNGARY
  • 2. JURAS-PALINKAS MARK - Mlađi kadeti B -30
  • HUNGARY
  • 3. KISS LAURA - Limačice -25
  • HUNGARY
  • 4. MAROSI MILAN - Mlađi kadeti B -43
  • HUNGARY
  • 5. RAPOSA CSENGE - Juniorke -59
  • HUNGARY
  • 6. VARKONYI KENDE - Mlađi kadeti B -39

Tigar Zagreb

    CROATIA
  • 1. ALEN HADŽIĆ - Mlađi kadeti B +51
  • CROATIA
  • 2. ANA DJAKOVIĆ - Mlađe kadetkinje A -39
  • CROATIA
  • 3. DORA TRSTENJAK - Mlađe kadetkinje B +51
  • CROATIA
  • 4. FILIP ERVAĆINOVIĆ - Kadeti -37
  • CROATIA
  • 5. FRAN JEREN - Limači -30
  • CROATIA
  • 6. GABRIJELA HORVAT - Mlađe kadetkinje A -36
  • CROATIA
  • 7. KAJA KRANJC - Mlađe kadetkinje A -33
  • CROATIA
  • 8. KARLA DIZDAR - Mlađe kadetkinje B -51
  • CROATIA
  • 9. KLARA BRKIĆ - Mlađe kadetkinje B -30
  • CROATIA
  • 10. LUCIJA DIZDAR - Limačice -33
  • CROATIA
  • 11. LUKA HRASTIĆ - Mlađi kadeti A -33
  • CROATIA
  • 12. MAX POZNIĆ - Limači -40
  • CROATIA
  • 13. NATKO VEČEK - Mlađi kadeti B +51
  • CROATIA
  • 14. PAOLA VITA LONČARIĆ - Mlađe kadetkinje B -43
  • CROATIA
  • 15. SVEN HORVAT - Kadeti -57
  • CROATIA
  • 16. SVEN NIKOLIĆ - Limači -36
  • CROATIA
  • 17. TONI RAOS - Mlađi kadeti B -43

TK ENERGY

    CROATIA
  • 1. KARMEN ŽANIĆ - Limačice -40
  • CROATIA
  • 2. LARA TALAJIĆ - Mlađe kadetkinje B -47
  • CROATIA
  • 3. MATEA ŠOLIĆ - Kadetkinje +59
  • CROATIA
  • 4. NORA GRACIN - Mlađe kadetkinje B +51
  • CROATIA
  • 5. ROKO NIKOLIĆ - Kadeti -49
  • CROATIA
  • 6. TOMA ĆUK - Limači -30

TK Pisarovina

    CROATIA
  • 1. ISMAIL ŠEMSIDINI - Mlađi kadeti B -39
  • CROATIA
  • 2. LUCAS ŠKRAVAN - Limači -33

TK Prana Karlovac

    CROATIA
  • 1. ALEKS DAKIĆ - Mlađi kadeti B -39
  • CROATIA
  • 2. DORA BELAVIĆ - Mlađe kadetkinje B -24
  • CROATIA
  • 3. EMA BRNARDIĆ - Kadetkinje -44
  • CROATIA
  • 4. FRAN ČOSIĆ - Limači -36
  • CROATIA
  • 5. HANA PAVLOVIĆ - Mlađe kadetkinje B -33
  • CROATIA
  • 6. JAKOV ŽILIĆ - Mlađi kadeti A -39
  • CROATIA
  • 7. JURAJ STEPAN - Mlađi kadeti B -43
  • CROATIA
  • 8. KARLO BOŠNJAK - Mlađi kadeti A -36
  • CROATIA
  • 9. KARLO KOMADINA VUKŠIĆ - Limači -27
  • CROATIA
  • 10. KLARA BOŠNJAK - Mlađe kadetkinje A -30
  • CROATIA
  • 11. LARA TUŠKAN - Kadetkinje -41
  • CROATIA
  • 12. LATKOVIĆ IVAN - Juniori -73
  • CROATIA
  • 13. LUCAS ŽIVKOVIĆ - Limači -25
  • CROATIA
  • 14. MAGDALENA KOLARIĆ - Kadetkinje -44
  • CROATIA
  • 15. MARTIN ŠTEFANAC - Juniori -68
  • CROATIA
  • 16. MATUZIĆ LUCIO - Juniori -55
  • CROATIA
  • 17. MIHAEL TRNOKOP - Kadeti -41
  • CROATIA
  • 18. NINA ŠKET - Kadetkinje -44
  • CROATIA
  • 19. OSCAR KOVAČIĆ - Kadeti +65
  • CROATIA
  • 20. SARA CVITAK - Kadetkinje -47
  • CROATIA
  • 21. ŠIMUN BIŠČAN - Mlađi kadeti B -27
  • CROATIA
  • 22. TARA CVITAK - Mlađe kadetkinje B -27
  • CROATIA
  • 23. TARA ROŽIĆ - Mlađe kadetkinje A -39
  • CROATIA
  • 24. TEA TRUPKOVIĆ - Juniorke -63
  • CROATIA
  • 25. UNA BUIĆ - Mlađe kadetkinje B -33

TKD BRINJE

    CROATIA
  • 1. ANTE HOLJEVAC - Kadeti -65
  • CROATIA
  • 2. IVAN LINIĆ - Kadeti +65
  • CROATIA
  • 3. MIHAELA FLANJAK - Juniorke -59
  • CROATIA
  • 4. VALENTINA BOLJEŠIĆ - Kadetkinje -55

TKD klub Kang

    SLOVENIA
  • 1. FILIP ZUPANČIČ - Mlađi kadeti B -33
  • SLOVENIA
  • 2. JAKOB KASTELIC - Mlađi kadeti A -36
  • SLOVENIA
  • 3. MARTIN PRIJATELJ - Mlađi kadeti A -47
  • SLOVENIA
  • 4. NIK HROVAT VIDMAR - Mlađi kadeti A -43

VICTORY VOGOŠĆA

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMINA HAJDARPAŠIĆ - Kadetkinje -47
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMINA HAJDARPAŠIĆ - Kadetkinje +59
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ESMA RAMIĆ - Kadetkinje -41
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. FARIS KATKIĆ - Mlađi kadeti B -39
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. HASAN HADROVIĆ - Kadeti -61
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. ILMA HADROVIĆ - Mlađe kadetkinje B -43
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. LAJLA ĆEBO - Mlađe kadetkinje A -51
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. MERJEM KALJANAC - Mlađe kadetkinje B +51
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. SUMEJA HALILOVIĆ - Juniorke +68
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. UMA BIĐEVIĆ - Kadetkinje +59

VRBOVEC

    CROATIA
  • 1. BORNA KORNET - Mlađi kadeti B -39
  • CROATIA
  • 2. BORNA MAGDALENIĆ - Limači -27
  • CROATIA
  • 3. LEA ROKOVIĆ - Mlađe kadetkinje B -30
  • CROATIA
  • 4. LEONARDO MILANOVIĆ - Mlađi kadeti B -30
  • CROATIA
  • 5. MISLAV KORNET - Mlađi kadeti A -47

Zeljeznicar

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA KADRIC - Limačice -23
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ADVAN GACKIĆ - Juniori -63
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. AJRA KADRIC - Limačice -36
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. AMNA SAMIC - Limačice -40
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. ANDREJ RADEVIĆ - Kadeti -61
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. EJLA GORO - Juniorke +68
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. EMA CEBO - Kadetkinje -51
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. EMA KURIĆ - Kadetkinje -59
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. FARIS KORJENIC - Juniori -63
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. HANA KADRIC - Mlađe kadetkinje A -36
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. MALIK SAMIC - Mlađi kadeti A -51
KICK (93)

Bistra

    CROATIA
  • 1. DAMJAN ERSEK - Indiv. kick - 2014 (M)

DONAT

    CROATIA
  • 1. ELENA BABIN - Indiv. kick - 2014 (Ž)
  • CROATIA
  • 2. EVA GLAVAN - Indiv. kick - 2012/13 (Ž)
  • CROATIA
  • 3. JAKOV GLAVAN - Indiv. kick - 2012/13 (M)
  • CROATIA
  • 4. KATE BLASLOV - Indiv. kick - 2012/13 (Ž)
  • CROATIA
  • 5. MARE BLASLOV - Indiv. kick - 2012/13 (Ž)

DRAGON

    SLOVENIA
  • 1. ENEJ GAČNIK - Test snage - 2010/09 (M)

Jastreb

    CROATIA
  • 1. ADAM JANEŠ LINDBERGH - Indiv. kick - 2014 (M)
  • CROATIA
  • 2. ALMIR LISA CVETKOVIĆ MIŠUT - Family Kick - 2015/14/13 (Ž)
  • CROATIA
  • 3. ANA ANTE BOLANČA - Family Kick - 2017/16 (M)
  • CROATIA
  • 4. ANTE RATKOVIĆ - Indiv. kick - 2012/13 (M)
  • CROATIA
  • 5. ANTE RATKOVIĆ ANDREJ - Family Kick - 2012/11 (M)
  • CROATIA
  • 6. BARAKOVIĆ CHIARA HROVATIN - Friends Kick - 2008/07 (Ž)
  • CROATIA
  • 7. BARAKOVIĆ CHIARA HROVATIN - Friends Kick - 2008/2007 (M)
  • CROATIA
  • 8. CVITA KOKIĆ IVAN - Family Kick - 2015/14/13 (Ž)
  • CROATIA
  • 9. DARIO KORINA HLOBIK - Family Kick - 2012/11 (Ž)
  • CROATIA
  • 10. FILIP JURATOVAC KRISTINA - Family Kick - 2015/14/13 (M)
  • CROATIA
  • 11. FULIR DUŽEVIĆ - Friends Kick - 2010/09 (M)
  • CROATIA
  • 12. GABRIJEL MAMIĆ VENDI - Family Kick - 2017/16 (M)
  • CROATIA
  • 13. GITA ŠANDL - Indiv. kick - 2012/13 (Ž)
  • CROATIA
  • 14. GITA ŠANDL HRVOJE - Family Kick - 2012/11 (Ž)
  • CROATIA
  • 15. HANA LINDA FRUGNOLI - Family Kick - 2015/14/13 (Ž)
  • CROATIA
  • 16. HELENA LOVRIĆ - Indiv. kick - 2012/13 (Ž)
  • CROATIA
  • 17. HELENA LOVRIĆ MARJA - Family Kick - 2015/14/13 (Ž)
  • CROATIA
  • 18. HEROUT VULETIĆ - Friends Kick - 2008/2007 (M)
  • CROATIA
  • 19. HILA BADOVINAC JAKUNIĆ - Friends Kick - 2015/14 (Ž)
  • CROATIA
  • 20. IVANA TOMISLAV TONŽETIĆ - Family Kick - 2017/16 (M)
  • CROATIA
  • 21. IVANO PAVIĆ MARIJAN - Family Kick - 2012/11 (M)
  • CROATIA
  • 22. IVANO PAVIĆ MIHAEL MULLER - Friends Kick - 2010/09 (M)
  • CROATIA
  • 23. JAKOPČIN LEVAK - Friends Kick - 2010/09 (M)
  • CROATIA
  • 24. JAN VRBANC - Indiv. kick - 2014 (M)
  • CROATIA
  • 25. KARLO FRANKO GRKINIĆ - Family Kick - 2015/14/13 (M)
  • CROATIA
  • 26. KLARA MADUNIĆ TATJANA - Family Kick - 2015/14/13 (Ž)
  • CROATIA
  • 27. KRISTINA IVAN JAKOPČIN - Family Kick - 2017/16 (M)
  • CROATIA
  • 28. LEON FILIPOVIĆ IVANA - Family Kick - 2015/14/13 (M)
  • CROATIA
  • 29. LINDA FRUGNOLI - Indiv. kick - 2012/13 (Ž)
  • CROATIA
  • 30. MADUNIĆ BOŠNJAK - Friends Kick - 2013/12/11 (Ž)
  • CROATIA
  • 31. MARTINA IVANO MARKEŽIĆ - Family Kick - 2017/16 (M)
  • CROATIA
  • 32. MEŠKIN IVANČIĆ - Friends Kick - 2010/09 (M)
  • CROATIA
  • 33. NIKOLA PETANJEK - Indiv. kick - 2014 (M)
  • CROATIA
  • 34. NIVES PAVLA FORJAN - Family Kick - 2015/14/13 (Ž)
  • CROATIA
  • 35. NOA PRADEGAN - Test snage - 2010/09 (M)
  • CROATIA
  • 36. NOA PRADEGAN - Test snage - 2012/11 (M)
  • CROATIA
  • 37. PATRIK MADUNIĆ TOMISLAV TONŽETIĆ - Friends Kick - 2017/16 (M)
  • CROATIA
  • 38. PAVLA FORJAN RITA PRENKAJ - Friends Kick - 2015/14 (Ž)
  • CROATIA
  • 39. PETAR BOŠNJAK IVAN - Family Kick - 2012/11 (M)
  • CROATIA
  • 40. PRADEGAN LUKAČ - Friends Kick - 2010/09 (M)
  • CROATIA
  • 41. RAIĆ ILEKOVIĆ - Friends Kick - 2013/12/11 (Ž)
  • CROATIA
  • 42. RITA PRENKAJ - Indiv. kick - 2014 (Ž)
  • CROATIA
  • 43. ŠANDL RATKOVIĆ - Friends Kick - 2013/12/11 (Ž)
  • CROATIA
  • 44. SARA BOŠNJAK MAJA - Family Kick - 2012/11 (Ž)
  • CROATIA
  • 45. TEA TIN MARČETIĆ - Family Kick - 2017/16 (M)
  • CROATIA
  • 46. TOMA NOVAK FRANKO GRKINIĆ - Friends Kick - 2017/16 (M)
  • CROATIA
  • 47. VITO BLAŽEVIĆ - Indiv. kick - 2016 (M)
  • CROATIA
  • 48. VITO KORŠA - Indiv. kick - 2012/13 (M)
  • CROATIA
  • 49. VITO KORŠA NATRJ - Family Kick - 2012/11 (M)

MARTIN GRAD

    CROATIA
  • 1. FRAN TURČIĆ - Indiv. kick - 2015 (M)
  • CROATIA
  • 2. FRAN-ZDENKO TURČIĆ - Family Kick - 2015/14/13 (M)
  • CROATIA
  • 3. LUKA SKOK - Indiv. kick - 2012/13 (M)
  • CROATIA
  • 4. LUKA - JOSIP SKOK - Family Kick - 2012/11 (M)
  • CROATIA
  • 5. MARKO PAVIĆ - Indiv. kick - 2012/13 (M)
  • CROATIA
  • 6. MARKO- DANIEL PAVIĆ - Family Kick - 2015/14/13 (M)
  • CROATIA
  • 7. NOA TURČIĆ - Indiv. kick - 2014 (M)
  • CROATIA
  • 8. NOA - MARTINA TURČIĆ - Family Kick - 2015/14/13 (M)
  • CROATIA
  • 9. SARA SKOK - Indiv. kick - 2014 (Ž)

Pantera

    CROATIA
  • 1. DAVID BAJZEK - Family Kick - 2015/14/13 (M)
  • CROATIA
  • 2. KATARINA ODAK - Indiv. kick - 2014 (Ž)
  • CROATIA
  • 3. MAŠA TRKANJEC - Indiv. kick - 2012/13 (Ž)
  • CROATIA
  • 4. NINA LASAN - Indiv. kick - 2015 (Ž)

Plitvice

    CROATIA
  • 1. EVA BROZINČEVIĆ - Indiv. kick - 2015 (Ž)

Radnik

    CROATIA
  • 1. TIN JANDROKOVIĆ - Indiv. kick - 2016 (M)

RUGVICA

    CROATIA
  • 1. BAŠTIJANOVIĆ BAŠTIJANOVIĆ - Family Kick - 2015/14/13 (Ž)
  • CROATIA
  • 2. INES BAŠTIJANOVIĆ - Indiv. kick - 2014 (Ž)
  • CROATIA
  • 3. IVAN MARIĆ - Indiv. kick - 2014 (M)
  • CROATIA
  • 4. KARMEN CESAR - Indiv. kick - 2016 (Ž)
  • CROATIA
  • 5. KATARINA STIPIĆ - Indiv. kick - 2014 (Ž)
  • CROATIA
  • 6. LEON STIPIĆ - Indiv. kick - 2016 (M)
  • CROATIA
  • 7. MARIĆ MARIĆ - Family Kick - 2015/14/13 (M)
  • CROATIA
  • 8. MUNIĆ MUNIĆ - Family Kick - 2015/14/13 (M)
  • CROATIA
  • 9. PETAR MUNIĆ - Indiv. kick - 2014 (M)
  • CROATIA
  • 10. PETRA ŠIMUNOVIĆ - Indiv. kick - 2014 (Ž)

Taekwondo Fanatics

    HUNGARY
  • 1. DIZMATSEK HANNA - Indiv. kick - 2012/13 (Ž)
  • HUNGARY
  • 2. JURAS-PALINKAS MARK - Indiv. kick - 2012/13 (M)
  • HUNGARY
  • 3. KISS LAURA - Family Kick - 2015/14/13 (Ž)
  • HUNGARY
  • 4. KISS LAURA - Indiv. kick - 2012/13 (Ž)
  • HUNGARY
  • 5. VARKONYI KENDE - Indiv. kick - 2012/13 (M)

TKD klub Kang

    SLOVENIA
  • 1. LEONI ZAKRAJŠEK - Indiv. kick - 2015 (Ž)
  • SLOVENIA
  • 2. SOFI ZAKRAJŠEK - Indiv. kick - 2015 (Ž)
  • SLOVENIA
  • 3. SOFI ZAKRAJŠEK - Indiv. kick - 2016 (Ž)
  • SLOVENIA
  • 4. TIM HROVAT VIDMAR - Indiv. kick - 2015 (M)

TKD Red Power

    SLOVENIA
  • 1. KRIS HORVAT - Test snage - 2012/11 (M)
  • SLOVENIA
  • 2. MARK HORVAT - Indiv. kick - 2015 (M)

VICTORY VOGOŠĆA

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KORAC MULAHMETOVIC - Friends Kick - 2008/07 (Ž)
PARA KYORUGI (0)
Younger cadets (STD) (18)

DRAGON

    SLOVENIA
  • 1. ENEJ GAČNIK - KA-2

METALAC

    CROATIA
  • 1. ANTONIO KAVRAN - KA-1

Panda Karlovac Team

    CROATIA
  • 1. AZZEDIN KHALAF - KA-1
  • CROATIA
  • 2. BILAL KHALAF - KA-1
  • CROATIA
  • 3. FRAN SMOLIĆ - KA-1
  • CROATIA
  • 4. MIA PARANOS - KB-2
  • CROATIA
  • 5. MUSTAFA ALSATTUF - KA-1
  • CROATIA
  • 6. NIKA PETRIĆ - KB-2
  • CROATIA
  • 7. REBECCA MRŽLJAK - KB-2
  • CROATIA
  • 8. ROZIN ABDO - KB-1
  • CROATIA
  • 9. TIA SMOLIĆ - KB-1

Sajnami

    CROATIA
  • 1. LEDA DUJIĆ - KB-1

TK Pisarovina

    CROATIA
  • 1. MARIJA BRCKOVIĆ - KB-1
  • CROATIA
  • 2. PAULA PRIMORAC - KB-1
  • CROATIA
  • 3. VIKTOR LUKA POŽEŽANAC - KA-1

TK Prana Karlovac

    CROATIA
  • 1. MARIJA MAHEČIĆ - KB-1

TKD Red Power

    SLOVENIA
  • 1. KRIS HORVAT - KA-1

Zeljeznicar

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HANA KADRIC - KB-2
Cadets (STD) (23)

DRAGON

    SLOVENIA
  • 1. ALEŠA GAČNIK - KB-4

Dubrava

    CROATIA
  • 1. BRUNA LACO - KB-5
  • CROATIA
  • 2. IVA GALUNIĆ - KB-5
  • CROATIA
  • 3. LAURA SOKAČ - KB-3
  • CROATIA
  • 4. MARGITA SOKOL - KB-4
  • CROATIA
  • 5. MIA KELČEC - KB-4

Panda Karlovac Team

    CROATIA
  • 1. AHMAD ABDO - KA-3
  • CROATIA
  • 2. ESTER MRŽLJAK - KB-5
  • CROATIA
  • 3. IVONA FERENAC - KB-3
  • CROATIA
  • 4. LEA OPARNICA - KB-5
  • CROATIA
  • 5. MOHAMMED KHALAF - KA-3
  • CROATIA
  • 6. PATRICIJA PAHANIĆ - KB-4

Sajnami

    CROATIA
  • 1. ANA JELIĆ - KB-3
  • CROATIA
  • 2. JANA FABIJAN - KB-3
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA JELIĆ - KB-3
  • CROATIA
  • 4. RIA SMOLE - KB-4

TCZ Ban Keglević

    CROATIA
  • 1. DENY PEVEC - KA-4
  • CROATIA
  • 2. MARO PANDURIĆ - KA-4

TK Pisarovina

    CROATIA
  • 1. DINA POPOVIĆ - KB-4
  • CROATIA
  • 2. RANIA VINDIŠ - KB-5

TK Prana Karlovac

    CROATIA
  • 1. EMANUEL MAHEČIĆ - KA-5
  • CROATIA
  • 2. ENNIO PLANINAC - KA-3
  • CROATIA
  • 3. FRANKA ŽILIĆ - KB-3
Juniors (STD) (7)

Panda Karlovac Team

    CROATIA
  • 1. ĐORĐE BUNČIĆ - JA-3
  • CROATIA
  • 2. MOHAMMED AL FAHEL - JA-1

TK Pisarovina

    CROATIA
  • 1. DOROTHEA CHYLAK - JB-1
  • CROATIA
  • 2. THOMAS MARKOVIĆ - JA-1

TK Prana Karlovac

    CROATIA
  • 1. ERIC LIKOVIĆ - JA-2
  • CROATIA
  • 2. JOSIP KRZNARIĆ - JA-2
  • CROATIA
  • 3. MATEA MAGDIĆ - JB-3
Para Poomsae (66)

Čigra

    CROATIA
  • 1. DINKO DURIĆ - P20-M-15
  • CROATIA
  • 2. MIA SERTIĆ - P20-F+30
  • CROATIA
  • 3. SAMIJA ZAYDAN - P20-F+30
  • CROATIA
  • 4. SEMIR MAŠINOVIĆ - P32-M
  • CROATIA
  • 5. SENADA HALILČEVIĆ - P32-F

MAKSIMIR

    CROATIA
  • 1. MARIO KOMORČEC - P20-M+30
  • CROATIA
  • 2. PETRA PETI - P20-F-30
  • CROATIA
  • 3. VIKTOR FRANE GLIGO - P20-M-30

PARA RUGVICA

    CROATIA
  • 1. DANIELA TOPIĆ - P20-F-30
  • CROATIA
  • 2. DANIELA TOPIĆ - P20-PAIR
  • CROATIA
  • 3. DANIELA TOPIĆ - P20-TEAM
  • CROATIA
  • 4. DAVID KRALJ - P20-M-30
  • CROATIA
  • 5. DAVID KRALJ - P20-TEAM
  • CROATIA
  • 6. FILIP CIMAŠ - P31-M
  • CROATIA
  • 7. JOSIP MARKOVIĆ - P20-M-30
  • CROATIA
  • 8. KRISTIJAN BURUŠIĆ - P20-M-30
  • CROATIA
  • 9. KRISTIJAN BURUŠIĆ - P20-PAIR
  • CROATIA
  • 10. KRISTIJAN BURUŠIĆ - P20-TEAM
  • CROATIA
  • 11. VIKTOR VAJDA TORTIĆ - P30-M

PTK KRIJESNICE

    CROATIA
  • 1. BRUNO ŽIVKOVIĆ - P20-II3AU-M
  • CROATIA
  • 2. LUKA BELAMARIĆ - P20-II3AU-M

TK Prana Karlovac

    CROATIA
  • 1. MIHAEL MOČILAC - P30-M

TKOI Donat

    CROATIA
  • 1. JURE MILIN - P20-M+30
  • CROATIA
  • 2. MATEO ŠKARA - P30-M

TKOI Kukkiwon Zagreb

    CROATIA
  • 1. IVONA BUDIŠĆAK - P31-F
  • CROATIA
  • 2. IVONA BUDIŠĆAK - P10-PAIR
  • CROATIA
  • 3. LEON BOŽO ŠKRAVAN - P33-M
  • CROATIA
  • 4. LEON BOŽO ŠKRAVAN - MI-PAIR
  • CROATIA
  • 5. LEON BOŽO ŠKRAVAN - MI-TEAM
  • CROATIA
  • 6. MARIJA BELAS - P50-F
  • CROATIA
  • 7. MARIO BEBEK - P40-M
  • CROATIA
  • 8. MARIO BEBEK - MI-TEAM
  • CROATIA
  • 9. MATIJA PAHANIĆ - P20-M-30
  • CROATIA
  • 10. MATIJA PAHANIĆ - P20-TEAM
  • CROATIA
  • 11. SILVIO KEZELE - P20-M-30
  • CROATIA
  • 12. SILVIO KEZELE - P20-PAIR
  • CROATIA
  • 13. SILVIO KEZELE - MI-PAIR
  • CROATIA
  • 14. SILVIO KEZELE - P20-TEAM
  • CROATIA
  • 15. SILVIO KEZELE - MI-TEAM
  • CROATIA
  • 16. TEO TUŠAK - P20-II3AU-M
  • CROATIA
  • 17. TIHANA PREKSAVEC - P20-F+30
  • CROATIA
  • 18. TIHANA PREKSAVEC - P10-F
  • CROATIA
  • 19. TIHANA PREKSAVEC - P20-PAIR
  • CROATIA
  • 20. TIHANA PREKSAVEC - P20-TEAM
  • CROATIA
  • 21. TIHANA PREKSAVEC - P10-PAIR

TKOI Pisarovina

    CROATIA
  • 1. KARLO KRLJAN - P20-II3AU-M
  • CROATIA
  • 2. LUCAS ČAČKOVIĆ - P50-M
  • CROATIA
  • 3. LUCAS ČAČKOVIĆ - MI-PAIR
  • CROATIA
  • 4. THOMAS MARKOVIĆ - P40-M
  • CROATIA
  • 5. THOMAS MARKOVIĆ - MI-PAIR

TKOI URIHO

    CROATIA
  • 1. BISERKA SAMBOL - P20-F+30
  • CROATIA
  • 2. BISERKA SAMBOL - P20-PAIR
  • CROATIA
  • 3. BISERKA SAMBOL - P20-TEAM
  • CROATIA
  • 4. JOSIP ŠTEKO - P10-M
  • CROATIA
  • 5. JOSIP ŠTEKO - MI-PAIR
  • CROATIA
  • 6. JOSIP ŠTEKO - MI-TEAM
  • CROATIA
  • 7. KARLA LUKAČ - P20-F-30
  • CROATIA
  • 8. KARLA LUKAČ - P20-PAIR
  • CROATIA
  • 9. KARLA LUKAČ - P20-TEAM
  • CROATIA
  • 10. KARLA LUKAČ - MI-TEAM
  • CROATIA
  • 11. ROKO BODULJAK - P20-PAIR
  • CROATIA
  • 12. STIPE BARIĆ - P20-M-15
  • CROATIA
  • 13. STIPE BARIĆ - P20-PAIR
  • CROATIA
  • 14. STIPE BARIĆ - P20-TEAM
  • CROATIA
  • 15. STIPE BARIĆ - MI-PAIR
  • CROATIA
  • 16. STIPE BARIĆ - MI-TEAM